Najnovšie recenzie zo sekcie Automatické kávovary

Jura E4 Piano Black

Jura E4 Piano Black

Overený zákazník TPD.sk Tomas

Pridané: 7. mája 2023

Zakúpený v TPD.sk

• Robi vybornu kavu
  • Velka pena
  • Nastavenie mnozstva vody
  • Nastavenie mlynceka a silu kavy
  • Mleta bezkofeinova kava je krasne naslahana s penou
  • Lahke cistenie
  • Lahke doplnenie vody
  • Rozmer kavovaru

Mal som Krups 8050 a na Juru som uz davno pokukoval. Urobil som dobre - iny kavovar by som uz nechcel. Mlieko si viete naslahat aj mimo kavovar ale na kavu musite mat kvalitny stroj . Odporucam

Nivona NICR 550

Nivona NICR 550

Overený zákazník patro.cz romčo

Pridané: 7. mája 2023

(naposledy upravené 7. mája 2023)

Zakúpený v patro.cz

vyborna komunikacia top produkt

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

Pridané: 4. mája 2023

• Dotykový displej
  • Možnosť zvoliť si silu a množstvo nápoja
  • Väčšina dielov môže do umývačky
  • Dobre našľahaná pena
  • Veľký zásobník na kávu
  • Široký výber nápojov
  • Latte Crema systém na mliečnu penu
  • Možnosť použiť mletú kávu
  • Pri voľbe množstva nápoja nie je uvedené celkové množstvo v mňl

Kávovar má luxusný dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad, veľký dotykový displej s prehľadným menu a rýchlou reakciou na dotyk. Veľký výber nápojov, je možné zvoliť množstvo a silu nápoja, ale bohužiaľ sa nezobrazuje množstvo v mililitroch, takže človek len odhaduje, ak si zvolí väčšie množstvo nápoja, či sa množstvo do šálky zmestí alebo nie. Čo musím vyzdvihnúť, je systém Latte Crema výsledná mliečna pena je naozaj nadýchaná a dlho vydrží. Vďaka samostatnému zásobníku je možné použiť aj mletú kávu.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 4. mája 2023

Zakúpený v MALL.SK

• všetko ok

Overený zákazník Testuj.to Vojtech

Pridané: 3. mája 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Vysoká kvalita spracovania a množstvo funkcií, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších milovníkov kávy.
  • Veľká kapacita nádržky na vodu a zásobníka na kávu vám umožní pripraviť veľké množstvo nápojov naraz.
  • Jednoduché používanie dotykového displeja a mnoho funkcií, ako napríklad možnosť nastavenia teploty a množstva kávy a mlieka.
  • Moderný a štýlový dizajn, ktorý môže byť skvelým doplnkom každej kuchyne.
  • Všimol som si, že aplikácia CoffeInk bohužiaľ občas padá. To môže byť pre používateľov frustrujúce. Dúfam, že táto chyba bude čoskoro odstránená a aplikáciu budeme môcť používať bez problémov.

De´Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.75 je nielen vynikajúci kávovar s mnohými funkciami a vysokou kvalitou spracovania, ale aj jednoduchou údržbou. Kávovar je vybavený automatickým čistiacim programom, ktorý vám pomôže udržať zariadenie v dobrom stave. Vďaka programu na odstraňovanie vodného kameňa možno ľahko odstrániť usadeniny vápnika a udržať výkon kávovaru na vysokej úrovni. Ak je potrebné vyčistiť mliečny systém, kávovar je vybavený programom pre čistenie mliečneho systému, ktorý zaručuje vynikajúcu chuť kávy a mlieka.

Celkovo možno povedať, že De´Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.75 je nielen skvelý kávovar s mnohými funkciami a kvalitným spracovaním, ale aj s jednoduchou údržbou, ktorá prináša výnimočný zážitok z kávy do vášho domova.

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.31.SB

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 3. mája 2023

(naposledy upravené 3. mája 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Výborné express, intuitívne obsluha, výrobcom dobre nastavený.

Overený zákazník Testuj.to Matej

• Rýchlosť
  • Tichosť
  • Tvorba receptov
  • Design
  • Skvelá pena
  • Chuť
  • Je skvelé, že sa dá kávovar ovládať automaticky, ale nepodarilo sa nám vypnúť prvé preplachovanie. Preto musíme aj tak stáť pri kávovare.

Kávovar De´Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.75 je naozaj jednoduchý na obsluhu, tichý a má veľa funkcií. Je skvelé, že si môžete pripraviť svoj recept, zvýšiť objem kávy alebo len upraviť chuť. Dizajnom sa hodí všade. Viem si ho predstaviť aj v kaviarni. Veľmi nás prekvapila rýchlosť a kvalita čistenia nádoby na mlieko. Navyše je skvelá chuť peny.

Krups Evidence EA895831

Krups Evidence EA895831

Overený zákazník Alza.sk František

Zakúpený v Alza.sk

• Po prvotnom sklamaní, sme teraz veľmi spokojní.
  • Treba prispôsobiť hrubku mletia, silu arómy a mnozstvo vody podľa druhu kávy. A hlavne vybrať si kvalitnú kávu. Najskôr skúšať a skúšať a potom si už len vychutnávať.
  • Prijali by sme trošku väčší zásobník na odpadovu kávu a kávovar nesignalizuje nedostatok kávových zŕn.

Overený zákazník Testuj.to Marek

• nastaviteľná pena
  • množstvo druhov káv
  • nádobka na mlieko
  • jednoduché ovládanie
  • moderný design
  • pena

Veľká spokojnosť s kávovarom, ktorý ponúka mnoho druhov kávy. Moderný dizajn, luxusná pena ako z kaviarne. Jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý. Jednoduchá údržba. Kávovar sa ľahko udržiava vrátane mliečneho systému. Kávovar absolútne splnil moje očakávania.

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Zakúpený v BONUSKO

Používam ho už dlho, je bezproblémový, tento je pre dcéru ako darček.

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 293.61.BW

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 293.61.BW

Overený zákazník Alza.sk Iveta

Pridané: 1. mája 2023

Zakúpený v Alza.sk

Pomer ceny a kvality produktu super. Zatial maxim. spokojnosť s kávovarom.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 1. mája 2023

Zakúpený v MALL.SK

• Robí výbornú aromatickú kávu
  • Nerezová podložka sa rýchlo poškriabe, vysoká spotreba kávy a mlieka

Overený zákazník Testuj.to Radoslav

Pridané: 30. apríla 2023

• ovládanie
  • design
  • množstvo programov
  • prispôsobenie kávovaru cez telefón podľa potrieb každého
  • možnosť vytvorenie profilov
  • tvorba mliečnej peny
  • 19 barov
  • karafa na kávu
  • pribalený filter na tvrdú vodu
  • čeština
  • lesklé plochy, ktoré je potreba neustále utierať
  • uvítal by som pribalený unačkový termohrnček
  • uvítal by som väčší rozsah posunutia trysky

Kávovar má veľmi intuitívne ovládanie. V balení sme hneď dostali filter na tvrdú vodu a v samotných nastaveniach sa volí medzi 4 hodnotami tvrdosti vody. Vodu si môže každý doma otestovať sám pomocou priloženého testovacieho prúžku. Kávovar sa dá nastaviť nielen podľa druhu kávy (arabica/robusta), ale aj podľa farby zŕn po upražení. Podľa zvolenej kávy sa nastaví mletie tak, aby bol výsledný produkt čo najchutnejší s bohatou kávovou penou. Systém na mliečnu penu má 3 režimy podľa toho, či chcete viac peny alebo len obyčajné mlieko. Okrem týchto troch režimov je k dispozícii aj režim čistenia, na ktorý vás kávovar upozorní, že ho treba prepnúť po príprave kávy. Po vyčistení môžete celú nádobu na mlieko umiestniť do chladničky. Raz za mesiac by sa mal kávovar rozobrať a vyčistiť a raz za mesiac by sa mal vymeniť filter na tvrdú vodu. Zásobník na kávovú usadeninu a odtokový zásobník je riadený senzorom a ak je plný, kávovar vás na to upozorní. Nemusíte sa obávať, že by sa niečo prelialo.

• jednoducha udrzba
  • husta pena
  • ponuka napojov
  • ryzchlost
  • dizajn

Pre tento kavovar sme sa rozhodli po precitani viacerych recenzii. Mame ho sice len par dni,no uz teraz viem,ze by som nemanila. Ma moderny,nadcasovy dizajn, jednoduche ovladanie, skoro ziadna udrzba, jednym tlacitkom si pripravim napoj velmi rychlo.

Krups Evidence EA890110

Krups Evidence EA890110

Overený zákazník Pricemarket.sk Tatiana

Pridané: 27. apríla 2023

Zakúpený v Pricemarket.sk

Zatiaľ šlape ako hodinky,sme veľmi spokojní

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B

Philips Series 2200 LatteGo EP 2235/40

Philips Series 2200 LatteGo EP 2235/40

Overený zákazník planeo.sk Juraj

Zakúpený v planeo.sk

Kedže ho mám len dva týždne zatial som spokojný..

DeLonghi Dinamica ECAM 350.15.B

DeLonghi Dinamica ECAM 350.15.B

Overený zákazník Prva.sk Marián

Zakúpený v Prva.sk

• podsvietené dotykové tlačidlá, aj v šere viem, čo je aktívne, čo je nastavené
  • DeLonghi vyberatelná sparovacia jednotka, t.j. dobré čistenie
  • výkon / cena
  • vzhľad je vec emócií, ale vyzerá naozaj elegantne
  • Parná tryska. Ubúda počet modelov s parnou tryskou. Chcel som pôvodne stroj s displejom, najvyšší model s parnou tryskou, ale už je vypredaný. Mliečny systém je fajn, ale je oproti parnej tryske náročnejší na údržbu, vraj.
  • káva je čosi chutnejšia, ako na staršom modeli ESAM 3000B
  • dajú sa upraviť hodnoty od výroby (teplota vody, s ktorou sa pripraví káva, tvrdosť vody, jemnosť mletia, pohotovostný čas)
  • Zmäkčovací filter. Používam zmäkčenú vodu, takže ho nevyužijem, ale pre tých, čo vodu nezmäkčujú je to veľké plus.
  • káva je chutnejšia, takže stúpla spotreba kávy, čo asi nieje zdraviu prospešné, ani peňaženke

Pri zapnutí a vypnutí sa vždy preplachuje. My dávame šálku, aby netrebalo každú chvíľu vylievať záchytnú misku. Ale tento papá trochu viac vody, lebo už po jednej káve je v miske voda, čo v starších modeloch nebolo. To znamená, že vždy vyprázdňuje okruh za čerpadlom a tlačí vždy čerstvo zohriatu vodu. Naše staré pákové espresso to robilo tiež.

Philips Series 5400 LatteGo EP 5444/50

Philips Series 5400 LatteGo EP 5444/50

Overený zákazník Alza.sk Juraj

Pridané: 26. apríla 2023

(naposledy upravené 26. apríla 2023)

• Vyhotovenie
  • Jednoduché ovládanie
  • Množstvo nápojov
  • Zatiaľ nič

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Zakúpený v Alza.sk

Najlepší automaticky kávovar cena vz kvalita

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25