Najnovšie recenzie zo sekcie Automatické kávovary

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

Overený zákazník Alza.sk Pavel Vaško

Pridané: 1. júna 2023

Zakúpený v Alza.sk

Vysoko kvalitný kávovar s primeranou cenou ku svojim vymoženostiam. Odporúčam zakúpiť.

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 30. mája 2023

Zakúpený v MALL.SK

• Dokonali pomocník má úžasnú penu dosledny na prípravu
  • Popije sa veľa kavi

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

Mam s nim problem,ked ho zapnem,dost dlho precistuje,hoci este nebola na nom urobena ani 1 kava. Iba blika svetielko a potom automaticky hned vypne a vobec sa nezasvieti display. Poprosila som znameho,ktory robi v Planeu,aby mi to prisiel pozriet,ale sa slubil az na sobotu. Dufam,ze ho nebudem musiet reklamovat.

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B

Overený zákazník Alza.sk Oľga

Zakúpený v Alza.sk

Kávovar je vynikajúci , ľahko ovládateľný , nemá chybu.Presso a kapučíno z neho chutí výborne. Mlieko do kapučína je husto napenene.

Saeco GranAroma DeLuxe SM 6685/00

Saeco GranAroma DeLuxe SM 6685/00

Overený zákazník Philips Eshop Pán D

Zakúpený v Philips Eshop

• Kávu robí skvelo v celom spektre typov káv , jediné dve výhrady a to, že plocha pre pohár je len plastová s chromovaným okrajom, čo bude podliehať rýchlejšiemu opotrebeniu a chýba. aplikácia k obsluhe kávovaru, možno časom výrobca tento nedostatok odstráni
Siemens TI924301RW

Siemens TI924301RW

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Pridané: 29. mája 2023

(naposledy upravené 29. mája 2023)

Zakúpený v BONUSKO

• Vybava, tichost, kvalita kavy
Nivona NICR 520

Nivona NICR 520

Overený zákazník Pureway Emília

Zakúpený v Pureway

• Dobrá kvalita a aj cena

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 28. mája 2023

• Rýchla príprava
  • Veľmi rýchla príprava niekoľkých káv naraz
  • Jednoduché čistenie
  • Dotykový displej
  • Pekný dizajn
  • Jednoduchá manipulácia mletia zŕn
  • Chvíľu trvá, kým sa vychytá hrubosť zŕn a typ kávy

Veľmi jednoduchá príprava kávy, displej je dotykový a veľmi rýchlo reaguje. Údržba je veľmi jednoduchá a naozaj jednoducho sa celý kávovar čistí. Má samozrejme aj samočistiacu funkciu, ktorá sa automaticky zapne pri zapnutí kávovaru.
Mletie zŕn je možné si nastaviť pomocou kolieska a zdá sa, že je to tiež veľmi jednoduché, ale je potrebné jemne doladiť hrubosť zŕn, aby káva nebola prepálená a kyslá, alebo aby to nebola len zafarbená voda. V porovnaní s naším pákovým kávovarom musíte zvoliť iný typ kávy, práve preto, aby nebola príliš kyslá. Celkovo však hodnotím kávovar veľmi pozitívne, pretože káva je pripravená raz dva. Mlieko dokáže tiež veľmi dobre našľahať, ale túto funkciu až tak nevyužívame, keďže nepijeme latte a pod- ideálne však pre návštevy.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Ľahké čistenie
  • Nešpiní sa zvonku
  • Bohatá pena
  • Úžasná káva!!!

Mať vlastný kávovar De´longhi bol kedysi môj veľký sen, pretože táto značka je pre mňa znakom skutočnej kvality. Poznám veľa ich kávovarov a žiadny ma nikdy nesklamal. Dokonca ani tento. Práve naopak, prekvapil ma v mnohých ohľadoch, v ktorých sa kávovary posúvajú stále ďalej!
Nielenže sa perfektne hodí do našej bielej kuchyne, ale má absolútne luxusný dizajn a nepôsobí rušivo, ako by pôsobil povedzme čierny, je naozaj jednoduchý aj na samotné prvotné nastavenie a o používateľskej obsluhe ani nehovoriac! Všetko je to o tom, ako si to užívateľ nastaví podľa svojich predstáv! Intenzita kávy sa dá nastaviť na 1, 2 alebo 3 ""zrnká"", medzi ktorými je naozaj veľký rozdiel a nedá sa bohužiaľ nastaviť niečo medzi, ako to bolo pri starších s otočným mechanizmom. Je to len otázka zvyku. Latte milujem, ale zatiaľ sa mi nepodarilo našľahať takú pevnú penu. Capuccino je pecka! Tomuto prístroju nemám čo vytknúť! Káva je úplne úžasná a konečne nemusíme míňať peniaze v kaviarňach. Tá investícia sa naozaj oplatí!
Tento kávovar môžem všetkým len odporučiť!

Overený zákazník Testuj.to Marek

• Vzhľad
  • Chuť kávy
  • Ovládanie
  • Príprava cappuccina
  • Chýba nahrievanie šálok
  • Nedostatok vysvetlenia, čo je coffee a long

Kávovar je veľmi pekný. Dizajnom zapadá do našej bielej kuchyne.
Kávovar má intuitívne ovládanie, ktoré sa vám rýchlo dostane pod kožu. Káva je výborná, nemuseli sme meniť nastavenie mlynčeka, teplota je taká, aká má byť.
Trochu nám chýba nahrievanie šálky. A v návode by mohlo byť lepšie vysvetlené, čo si má človek predstaviť pod nápojmi voffee a long. Je tam len objem vody použitý na jednotlivé nápoje.
Celkovo sme však s kávovarom veľmi spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• DIZAJN KÁVOVARU
  • CENA
  • ZNAČKA
  • KÁVA Z ČERSTVO POMLETÝCH KÁVOVÝCH ZŔN
  • VÝBER KÁVY
  • MOŽNOSŤ NAŠĽAHANÉHO MLIEKA

Plnoautomatický kávovar De´Longhi Magnifica Start ECAM 220.22 GB pripraví espresso, kávu a Americano priamo z čerstvo namletých kávových zŕn, pričom intenzitu a arómu si môžete zvoliť. Ručne si môžeme pripraviť mliečnu penu. Kávovar má veľmi jednoduchú obsluhu a rovnako jednoduché čistenie, jednotlivé časti sa dajú ľahko vybrať a vyčistiť, stačí ich opláchnuť vodou alebo vložiť do umývačky riadu.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Jednoduché ovládanie
  • Jednoduchá údržba
  • Nastaviteľná hrubosť mletia
  • Celkový dizajn
  • Zásobník na mletú aj zrnkovú kávu
  • Pomerne hlučné mletie

Kávovar má jednoduché ovládanie a je jednoduchý na údržbu. Perfektný dizajn. Pri výbere správnych kávových zŕn je káva vynikajúca. Tryska na šľahanie mlieka vytvára vynikajúcu penu. Čo mi trochu vadilo, je pomerne hlučné mletie kávy, ale nič, čo by sa nedalo vydržať. Kávovar by som určite odporučila ďalej.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Jednoduchosť
  • Mletie kávových zŕn
  • Chuť a aróma
  • Jednoduchá údržba
  • Chýba napeňovač mliečnej peny

Kávovar De´Longhi Magnifica Start ECAM 220.22 GB je skvelým pomocníkom v domácnosti. Kávu pomelie a pripraví takmer sám. Mletie kávových zŕn hodnotím pozitívne, ideálna hrubosť. Chuť kávy zodpovedá cene kávovaru, aróma je tiež na dobrej úrovni. Kvalita mliečnej peny veľmi závisí od toho, ako viete napeniť penu, kávovar to nerobí automaticky. Hodnotím to ako malé negatívum, ale ako zákazník som s tým bol oboznámený. Údržbu hodnotím ako bezproblémovú, kávovar sa čistí automaticky. Dizajn a prevedenie je moderné, hodí sa do modernej kuchyne. Kávovar by som si kúpila znova, značka patrí medzi moje obľúbené.

Philips Series 4300 LatteGo EP 4343/70

Philips Series 4300 LatteGo EP 4343/70

Overený zákazník MALL.SK Soňa

Pridané: 25. mája 2023

Zakúpený v MALL.SK

Zatiaľ ho len skúšame, kým si nájdeme tú správnu káva. Trošku je hlučnejší, ale trvá to len pár sekúnd, takže dá sa to vydržať, ale ráno keď ešte rodina spí, tak ho neodporúčam zapnúť. Penu robí ozaj výbornú, aj kávu a aj ostatné nápoje.

Jura E4 Piano Black

Jura E4 Piano Black

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 24. mája 2023

(naposledy upravené 24. mája 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• super kvalita pripravenej kavy
  • jednoducha obsluha
DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S

Overený zákazník Alza.sk Pavel B.

• Hustá pena
  • Skvelá chuť kávy
  • Jednoduché ovládanie

Vymenil som Saeco za tento kávovar a absolútne neľutujem. Skvelá chuť kávy a o pene ani nehovorím. Robí aj ľadovú kávu a nedá sa je tiež nič vytknúť. Maximálna spokojnosť,môžem len odporučiť .

Overený zákazník Senton Peter Pastorek

Zakúpený v Senton

• Dobrá káva

Overený zákazník Testuj.to Ilona

• Voľba hrubosti mletia
  • Rýchlosť zapnutia
  • Rýchlosť nahriatia
  • Krásna kávová pena
  • Chýba mi výklopná tácka na pidi hrnčeky
  • Chrómový držiak na hrnčeky bol po 3 dňoch mierne od hrnčeku odretý - vyriešila som to podtáckom

Vyzerá krásne, hodí sa do každej kuchyne. Je skvelé, že je užší, takže sa naň vždy nájde miesto. Možnosť zvoliť si hrubosť mletia. Rýchle nahriatie. Netrvá ani dlho, kým sa načíta, ale za pár sekúnd je pripravený na prípravu skvelej kávy. Vypnutie je tiež bleskové.

Saeco GranAroma SM 6580/10

Saeco GranAroma SM 6580/10

Overený zákazník Philips Eshop Boris

Zakúpený v Philips Eshop

Naparadu robí to všetko ako má … nevýhody som nenašiel

Overený zákazník Testuj.to Peter

• Dizajn
  • Jednoduchá ovládateľnosť
  • Rýchlosť prípravy kávy
  • Vibrácie, šálka nejazdí na podnose ako u iných značiek
  • Espresso s penou
  • Nemá žiadny indikátor na displeji, neviete, koľko kávy ste už vypili
  • Skoro poškriabaná podtácka

Kávovar vyzerá veľmi pekne, dizajn sa naozaj podaril. Nastavenie mletia sa vykonáva pomocou otočného kolieska. Intenzitu kávy môžete nastaviť dotykom na displeji. Už predvolené nastavenie vytvorí na espresse krásnu penu. Tento kávovar je vhodný skôr na prípravu bežnej kávy, ak chcete urobiť mliečnu penu, musíte použiť parnú trysku, cez ktorú sa šľahá. Veľmi jednoducho môžete použiť aj mletú kávu. Údržba kávovaru je veľmi jednoduchá, sám vás upozorní, čo práve potrebuje. Musíte sa zmieriť s tým, že podtácka bude čoskoro poškriabaná.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25