Najnovšie recenzie zo sekcie Automatické kávovary

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 9. marca 2023

• kavovar je super
  • za tie peniaze je to velmi vyhodne. V porovnani s inymi kavovarmi aj drahsimi urcite kvalitnejsie spracovanie a dobre vymysleny system cistenia pristroja ako aj moznost pripravy 2 kav sucasne
  • velkosti kavy sa horsie nastavuju, ale vzdy je moznost zastavit kavu pocas pripravy keby jej bolo vela, takze je to skor kozmeticka chyba
DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

Saeco Aulika Evo HSC TOP

Saeco Aulika Evo HSC TOP

Overený zákazník eKavickar.sk Ivan

Pridané: 8. marca 2023

(naposledy upravené 8. marca 2023)

Zakúpený v eKavickar.sk

• Dobrý kávovar, mali sme aj predchádzajúci model, dobrá káva
Tchibo Esperto Caffé 1.1 Antracit

Tchibo Esperto Caffé 1.1 Antracit

Overený zákazník BONUSKO Lucas

Zakúpený v BONUSKO

• zatiaľ nemá uvidíme časom

šikovný kompaktný stroj

Overený zákazník Andrea Shop Štefan

Pridané: 7. marca 2023

Zakúpený v Andrea Shop

• Dobrá cena zodpovedá kvalite: Dalo by sa aj povedať: "veľa muziky za málo peňazí".
  • zatiaľ neevidujem žiadnu

Philips Series 4300 LatteGo EP 4346/70

Philips Series 4300 LatteGo EP 4346/70

Overený zákazník Philips Eshop Eva

Zakúpený v Philips Eshop

Zatiaľ sme veľmi spokojní. Kávovar je tichý, káva aj pena z mlieka je výborná. Len trošku keby bolo možno inak riešené umiestnenie nádoby na mlieko a tiež kryt na nádobke.

Krups Essential EA810B70

Krups Essential EA810B70

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 6. marca 2023

• ľahké a jednoduché ovládanie
  • malý prístroj
  • dobrá cena
  • používam ho už 4 mesiace a zatiaľ som spokojná
  • trochu hlučný

Jednoduchý a malý prístroj vhodný do malých priestorov.
Robí dobré espreso za prijateľnú cenu.

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.22.GB

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.22.GB

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

Automaticky základný kávovar. Na bežnú dennú kávu v domácnosti plne vyhovuje. Sme príjemne prekvapení funkčnosťou a možnosťami. Jednoduché ovládanie po prvotnom nastaveni. Po skúsenostiach s predošlými kavovarmi oceňujeme vyberateľnú,umývateľnú škárovaciu jednotku. Kávovar sa da ľahko udržiavať v čistote.

Melitta Purista F230-101

Melitta Purista F230-101

Overený zákazník Superdiskont.sk Mk

Pridané: 5. marca 2023

Zakúpený v Superdiskont.sk

• Kvalitné espresso
  • Bez zbytočnej funkcie na paru alebo capuccino
  • Skutočne tichý mlynček
  • Umývateľná sparovacia jednotka
  • Melitta má dostupné a lacné náhradné diely

Používam túto značku kávovaru skoro 10 rokov. Predošlý kávovar stále funguje, ale už sa mi nechcelo ho dávať repasovať - možno ale ešte poslúži. Malý espresso automat ma oproti ostatným Melitta modelom tichý mlynček. Ideálny pre menšiu domácnosť, keďže nádrž na vodu aj na odpad je kvôli celkovej veľkosti kávovaru primerane menšia. Najmä s filtrom - treba vodu často dopĺňať.

Philips Series 2200 LatteGo EP 2220/10

• Dizajn
  • Jednoduché používanie
  • Krásna pena
  • Veľa možností

Kávovar je vybavený veľkým displejom, krásnym nastavením a bočnými dotykovými tlačidlami rozdelenými do štyroch kategórií - horúca, studená, take away a kategória, do ktorej môžete jednoducho pridať svoj obľúbený nápoj jediným kliknutím. V priebehu niekoľkých minút pripraví kávu presne tak, ako ju máte radi. Zatiaľ som nenašla nič, čo by sa mi nepáčilo. Určite ho môžem odporučiť.

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.55.G

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.55.G

Overený zákazník Testuj.to Radek

• jednoduché ovládanie
  • tichý mlynček
  • relatívne tichá príprava nápoja
  • pomerne vysoká spotreba kávy :)

Skúsenosť s kávovarmi De´Longhi mám z minulosti a ECAM je opäť o kus ďalej s tým, čo všetko vie. Nastavenie/voda/zahriatie kávovaru je za chvíľku. Na výber je 40 nápojov a nemusím listovať na displeji, ale k výberu sa dostanem cez 4 tlačidlá, kde sú prednastavené voľby od studeného/teplého nápoja až po obľúbené. Kávovar má dve karafy na mlieko práve na prípravu studených/teplých nápojov a ich pridanie ""zacvaknutie"" do kávovaru ide veľmi hladko, bez akéhokoľvek väčšieho použitia sily, ako to býva pri iných kávovaroch. Čo kvitujem, je výklopná mriežka v priestore na hrnček, kam môžem umiestniť väčší objem šálky. :) Zároveň hustota peny je pre mňa veľkým plusom! S FW mi bohatá pena v šálke vydrží aj hodinu po dopití:) Pri údržbe kávovaru ide zase všetko veľmi ľahko, bez použitia sily. Ďalšou príjemnou výhodou je nízka hlasitosť mletia a prípravy kávy, opäť v porovnaní s inými kávovarmi.

Philips Series 2200 LatteGo EP 2235/40

Philips Series 2200 LatteGo EP 2235/40

Overený zákazník elektroshock.sk Peter

Pridané: 28. februára 2023

(naposledy upravené 28. februára 2023)

Zakúpený v elektroshock.sk

• Výborná káva :)
DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S

DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S

Overený zákazník Testuj.to Radek

• Tichý mlynček
  • relatívne tichá prevádzka
  • Jednoduchá manipulácia s komponentmi kávovaru
  • možnosti prednastavenia - tlačidlá
  • veľký výber nápojov
  • vynikajúce nápoje s mliekom/penou
  • Zatiaľ nič.

Už z minulosti mám dobré skúsenosti s kávovarmi De´Longhi a model ECAM, ktorý ponúka viac možností, ako som očakával. Nastavenie, zahriatie a zavodnenie kávovaru je mimoriadne rýchle. K dispozícii je ponuka 40 rôznych nápojov, z ktorých si vyberiete jednoducho pomocou štyroch tlačidiel predvoľby studeného, horúceho alebo obľúbeného nápoja, čo je oveľa prehľadnejšie ako dlhé prechádzanie ponuky na displeji. Okrem toho má kávovar dve karafy na mlieko pre teplé/studené nápoje, ktoré sa ľahko nasadzujú a nevyžadujú veľkú silu ako pri iných kávovaroch. Za zmienku stojí, že pena pri mliečnych výrobkoch je vynikajúca. Čo ma príjemne prekvapilo, bol pomerne tichý mlynček a tichosť samotnej prípravy kávy - opäť v porovnaní s inými kávovarmi. Ako bonus beriem aj výklopnú časť podnosu, kedy si môžem na cesty pripraviť väčšiu šálku kávy alebo pohár. Príjemné sú aj prednastavené teploty vody pre rôzne varianty čaju.

Overený zákazník Testuj.to Jarmila

• dizajn kávovaru
  • veľkosť displeja
  • jednoduchý a intuitívny proces

Nový kávovar Delonghi má pre mňa rozhodne krásny dizajn s veľkým a prehľadným displejom a veľkým výberom nápojov na prípravu. Oceňujem najmä jednoduché a intuitívne ovládanie kávovaru. Vlastne vás vedie sám. Musím povedať, že napríklad cappuccino je perfektne pripravené, s krásne napeneným mliekom. Za mňa vynikajúce.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Skvelá káva
  • Hustá pena
  • Nastavenie profilu
  • Studené nápoje a cold brew
  • Veľká nádoba na vodu
  • Je v slovenčine

De´Longhi ECAM 450.55.G Eletta Explore je skvelý kávovar so širokou škálou funkcií, ktoré umožňujú ľahkú a rýchlu prípravu dokonalej kávy. Môžete si prispôsobiť intenzitu, množstvo kávy, teplotu a ďalšie vlastnosti a uložiť svoje nastavenia do pamäte kávovaru. Okrem tradičných druhov káv dokáže pripraviť aj studené nápoje a cold brew. Kávovar má veľkú nádobu na vodu a možno ho jednoducho ovládať pomocou dotykového displeja, ktorý je v slovenčine. Má tichý mlecí mechanizmus a dve nádoby na mlieko, jednu na studené a druhú na horúce. Je to skvelá voľba pre každého, kto chce mať doma kvalitný kávovar a ušetriť čas pri príprave kávy.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• displej
  • užívateľská prívetivosť
  • coldbrew

Musím povedať, že tento kávovar je skvelý! Mám k dispozícii viac ako 40 druhov kávy a to buď studená alebo teplá. Navyše má funkciu colbrew, ktorú milujem, takže ju môžem mať za niekoľko minút namiesto niekoľko hodín. Pena, ktorú tento kávovar vytvára, je naozaj nadýchaná, čo ma naozaj prekvapilo, najmä v porovnaní s inými kávovarmi, ktoré som v minulosti vyskúšala. Príprava kávy s týmto kávovarom je jednoduchá a ľahká vďaka intuitívnemu displeju, ktorý mi zobrazuje celý proces prípravy, ako aj potrebnú údržbu. Aby toho nebolo málo, po skončení prípravy mi kávovar napíše napríklad to, ako si nechal pri príprave záležať, a to je pekný detail.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]