Najnovšie recenzie zo sekcie Automatické kávovary

Overený zákazník Testuj.to Svetlana

• Dotykový displej
  • Tiché mletie
  • Dizajn
  • Možnosť voľby hrubosti mletia zrna

Nemôžem si vynachváliť tento kávovar! Mletie kávových zŕn je úžasné, vždy vďaka nemu dosiahnem dokonalú konzistenciu mletia. Vďaka tomu má káva plnú a bohatú chuť. Čo sa týka mliečnej peny, je jemná, presne taká, akú máme radi. Dizajn kávovaru je veľmi moderný a štýlový, rozhodne to nie je len obyčajný kávovar. Oproti staršiemu typu oceňujem dotykový displej. Kvalita spracovania je tiež na vysokej úrovni a je vidieť, že výrobca venoval pozornosť každému detailu. Kávovar je vyrobený z kvalitných materiálov a pôsobí veľmi pevne a odolne. Čo sa týka údržby, je to veľmi jednoduché. Kávovar je vybavený praktickými funkciami, ktoré uľahčujú čistenie, a navyše sa ľahko rozoberá a skladá. Celkovo som s týmto kávovarom veľmi spokojná. Poskytuje vynikajúce mletie kávových zŕn, skvelú chuť kávy a má moderný dizajn. Tento typ kávovaru by som určite odporučila každému!

Overený zákazník Testuj.to Kristina

• Tichosť mletia kávových zŕn
  • Dizajn
  • Kvalita prevedenia
  • Jednoduchá údržba aj pri každodennom používaní

Kávovar, na ktorý nedám dopustiť! Jeho mletie zrnkovej kávy je jednoducho skvelé. Hrubosť mletia si môžete nastaviť podľa svojich preferencií a výsledok je vždy perfektný. Chuť kávy je bohatá a plná, každé ráno si môžem vychutnať šálku lahodnej kávy. Okrem toho je kvalita mliečnej peny veľmi dobrá. Káva s mliekom je krémová a jemná, presne taká, akú mám rada. Dizajn kávovaru je moderný a elegantný, hodí sa do každej kuchyne. Spracovanie je kvalitné a pevné, takže sa nemusím obávať, že by sa niečo ľahko pokazilo. Údržba je tiež jednoduchá, stačí pravidelne vyprázdňovať nádobu na odpad a čistiť mliečny systém. V porovnaní so starším modelom je kávovar aj tichší. Odporúčam ho!

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Vynikajúca káva

Kávovar DeLonghi nás príjemne prekvapil. Káva z neho je vynikajúca. Pripravuje malé ako malé espresso tak aj väčšiu kávu. Napeňovač mlieka krásne našľahá penu na cappuccino alebo latte. Sme spokojní,jediné čo by sme dodali je starostlivosť o kávovar - čistenie, odvápňovanie. Ale káva stojí za to.

Philips Series 1200 EP 1220/00

Philips Series 5400 LatteGo EP 5441/50

Philips Series 5400 LatteGo EP 5441/50

Overený zákazník planeo.sk Ľudmila

Zakúpený v planeo.sk

• Jednoducho skvelý. Široký výber káv,jednoduchý,pekný.Splnila som si túžbu vlastniť dobrý kávovar

Overený zákazník Testuj.to Oľga

• Jednoduchá príprava
  • Dizajn kávovaru
  • Netradičná biela farba
  • Chutné espresso
  • Zložitejšia úprava množstva nápoja

Prvá vec, ktorú musím spomenúť, je jednoduchosť používania tohto kávovaru. Používanie tlačidiel na intuitívnom ovládacom paneli je veľmi jednoduché a užívateľsky prívetivé. Ľahko si môžem vybrať z niekoľkých druhov nápojov a nastaviť silu kávy podľa svojich predstáv.

Ďalšou veľkou výhodou tohto kávovaru je jeho jednoduchá údržba. Všetky časti, ktoré je potrebné vyčistiť, sú ľahko prístupné a odnímateľné, čo mi ušetrí veľa času.

Ešte by som chcela dodať, že pri hodnotení kávovaru ECAM 220.20.W som sa zamerala hlavne na použitie zrnkovej kávy a zásobník na vopred namletú kávu som nepoužívala. Som presvedčená, že príprava kávy pomocou čerstvo namletých zŕn prispieva k vynikajúcej kvalite a bohatej chuti espressa.

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Pridané: 21. mája 2023

(naposledy upravené 2. júna 2023)

Zakúpený v BONUSKO

• kvalitné vyhotovenie
  • blbuvzdornosť
  • jednoduchosť ovládania

nie drahý a kvalitný automatický kávovar, ktorý pri klasickej údržbe vydrží kľudne 4-5 rokov :)

Melitta Solo Perfect Milk E957-101

Overený zákazník planeo.sk Obi

• žiadnu som nenašiel

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• Čerstvo mletá káva, krásna voňajúca, voliteľná aróma a intenzita chuti
  • Jednoduchá obsluha a uvedenie do prevádzky
  • Jednoduché čistenie všetkých častí kávovaru
  • Dobre navrhnutý, jasný a preložený návod
  • Celkový dizajn
  • Možnosť výberu vopred namletej kávy a hrubosti mletia kávy
  • Tácka na odkladanie pohárov je kovová a veľmi rýchlo sa poškriabe

To, že De´Longhi je skvelá značka kávovarov, viem už dlho. Kávovar umožňuje vybrať si medzi čerstvo namletou a vopred namletou kávou Pri každej káve môžete zmeniť silu a arómu kávy pomocou tlačidiel slabá - stredná a silná. Zásobník na usadeniny a odkvapkávacia miska sa ľahko udržiavajú a čistia, stačí tieto časti opláchnuť v teplej vode, vysušiť a vrátiť na miesto. Voda sa pravidelne a jednoducho dopĺňa do nádržky kávovaru a vystačí zhruba na 6 káv a na čistenie a zahrievanie kávovaru. Jediným mínusom je tácka na odkladanie šálky, pretože je kovová a ľahko sa poškriabe.

Overený zákazník Testuj.to Pavla

Zakúpený v Testuj.to

• voľba intenzity a chuti kávy
  • mliečna pena
  • intuitívne ovládanie
  • až 2 nápoje súčasne
  • možnosť výberu mletej alebo zrnkovej kávy
  • veľká nádržka na vodu
  • krásny moderný dizajn
  • jednoduchá údržba a čistota"

Intenzitu kávy a jej chuť môžete veľmi jednoducho nastaviť až na 4 stupňoch mletia. Jednoduché intuitívne ovládanie. Môžete si tiež vybrať zrnkovú alebo mletú kávu. Veľmi rýchla a krásne našľahaná mliečna pena. Krásny a moderný dizajn, ktorý zapadne do každej domácnosti. Oceňujem prípravu dvoch šálok kávy naraz jedným stlačením. Veľká nádoba na vodu je skvelá. Výrazne predčil moje očakávania.

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB

DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Zakúpený v Andrea Shop

• úzky (dlhy) nezaberie veľa miesta
  • pekne pení mlieko
  • veľa možností hustoty mletia kávy
  • možnosť vložiť mletú kávu

veľa vody míňa

Nivona NICR 965

Nivona NICR 965

Overený zákazník XXLTUZEX Daniel

Pridané: 17. mája 2023

(naposledy upravené 17. mája 2023)

Zakúpený v XXLTUZEX

Všetko je super. Až na Slovensku vlajku ktorá je Slovinska :-) na začiatku keď nastavujete kávovar.

Krups Essential EA810570

Krups Essential EA810570

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 16. mája 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Výborná chuť kávy a espresso
  • Naozaj netreba nad ním stať
  • Voči pákovym kávovarov jednoduchšie
DeLonghi Magnifica S ECAM 22.115.B

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.115.B

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 16. mája 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Spoľahlivosť a dobrý výkon.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

Pridané: 15. mája 2023

• dizajn
  • Veľkosť kávovaru
  • Veľkosť balenia
  • Chuť kávy
  • Čistenie
  • Tryska by mohla byť viac výsuvná

De´Longhi Magnifica Start Ecam dnes dorazil a my sme ho doma nenechali ani chvíľu odpočinúť. Dobre napísaný manuál, nastavenie som zvládol za pár minút. Používali sme pákový kávovar a tak musím povedať, že chuť kávy z automatického kávovaru je neopísateľná ( asi vďaka dobrému výberu kávových zŕn). Obávala som sa šľahania mliečnej peny, nemám veľa skúseností s tryskou. Opäť veľké prekvapenie!! Aj keď som doma nemala práve kvalitné mlieko, tryska krásne penu do krémova našľahala. Kávovar nezaberá veľa miesta, na kuchynskej linke zaberá len niekoľko desiatok centimetrov.

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Overený zákazník Alza.sk Patrick

Pridané: 14. mája 2023

Zakúpený v Alza.sk

Pecka lepšie ako v kaviarni veľa funkcie

Krups Evidence EA890810

Krups Evidence EA890810

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 14. mája 2023

• Jednoduché ovládanie, robí výbornú kávu s dobrou hustou penou

Doporučujem všetkým tento výrobok.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

Pridané: 8. mája 2023

Zakúpený v Testuj.to

• široká ponuka nápojov + moderný dizajn + krásne drží trubička na mlieku - teda ak nepoužívam nádobku na mlieko a potrebujem len menšie množstvo mlieka, dám ho do inej nádobky a len ju zasuniem pod hadičku, krásne tam drží
  • zásobník na usadeniny hlási už po niekoľkých šálkach, že je plný, hoci je takmer prázdny. Pripisujem to tomu, že usadeniny sa ukladajú na seba, vytvárajú kopček na jednom mieste a potom snímač hlási, že je plný.

Kávovar má moderný dizajn, oceňujem veľký a pekne spracovaný farebný displej. Ovládanie je veľmi jednoduché, pre všetky druhy kávy si môžete nastaviť intenzitu, množstvo vody a tiež výber kávových zŕn. Je možné zvoliť nemleté zrná zo zásobníka, alebo už namleté zrná, ktoré sa dávkujú odmerkou - fajn na občasné iné druhy kávy, napríklad bezkofeínové. Fajn je aj veľké množstvo profilov, ktoré si používateľ môže na mieru prispôsobiť - všetky nastavenia v profiloch zostávajú uložené.
Oceňujem aj mobilnú aplikáciu, v ktorej sa dajú profily jednoducho upravovať, prípadne meniť hrubosť mletia kávových zŕn a pod.
Kávovar má dvojitú nádobu na mlieko, veľkú nádržku na vodu. Umývanie všetkých častí je veľmi jednoduché.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslava

Pridané: 7. mája 2023

• mliečna pena
  • chuť kávy
  • preplachovanie
  • design
  • jednoduchosť obsluhy

Kávovar De´Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.75 má na výber z mnohých receptov na kávové nápoje. Chuť kávy je skvelá, nech už si vyberiete ktorýkoľvek z nich. Nádobka na mlieko sa ľahko zacvakne a vycvakne, po použití sa tryska opláchne a nádobku môžete dať do chladničky do ďalšieho použitia. Na výber sú tri množstvá mliečnej peny. Kávovar má pekný čistý dizajn, ľahko sa udržiava. Kedysi som sa tešila na kávu v kaviarni, teraz sa teším na kávu doma!

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25