Najnovšie recenzie zo sekcie Automatické kávovary

Overený zákazník Testuj.to Adam

• Dizajn pekný
  • Ovládanie jednoduché
  • Žiadne negatíva

S kávovarom som absolútne spokojný, ľahko sa používa, káva je výborná (ešte sme nemali všetky), ani čistenie nie je nijako zložité. Prekvapila nás funkcia "MY", kde si môžete určiť intenzitu arómy a veľkosť kávy. Celkovo sme s kávovarom spokojní vo všetkých ohľadoch

Overený zákazník Testuj.to Mária

• dobrá výsledná kávy
  • uspokojivá mliečna pena
  • oceľové kamene mlynčeka
  • osvedčená prestížna značka
  • mletie kávy je hlučné rovnako ako pri ostatných kávovaroch
  • samotná príprava mliečnej peny nie je možná
  • celý proces prípravy ""lattéčka"" by mohol byť rýchlejší

Kávovar Magnifica Start ma nadchol. Príprava kávy je veľmi intuitívna a jednoduchá. Môžem si zvoliť hrubosť mletia kávových zŕn a potom pri samotnej príprave stlačením tlačidla Kávové zrno vybrať, ako silnú kávu má kávovar namlieť. Kávovar ponúka tri druhy nápojov: espresso, americano a latte macchiato. Dlhým stlačením tlačidla možno preprogramovať množstvo nápoja podľa vlastnej chuti. Mliečnu penu vie kávovar výbornu a dokonca aj z rastlinného ovseného mlieka. Myslím, že pena je porovnateľná s ručne šľahanou penou. Kávovar sa ľahko udržiava, je ľahké naplniť nádobu na vodu, odstrániť kávovú usadeninu alebo pomocou modrého blikajúceho tlačidla prepláchnuť mliečny systém. Kávovar sa pred a po každej príprave kávy sám vyčistí.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Funkcie
  • Lahodná chuť kávy
  • Skvelá pena
  • Doplnkové vybavenie - poháre, káva
  • Pomerne zložité čistenie kávovaru

Kávovar je dizajnovo krásny, prekvapil ma príjemnou veľkosťou, rozhodne nie je veľký na to, koľko druhov kávy dokáže pripraviť. V interiéri pôsobí luxusne. Veľmi oceňujem možnosť dať nádobu na mlieko do chladničky. Chuť kávy je skvelá, ako je u tejto značky zvykom, mletie sa dá veľmi jednoducho nastaviť, rovnako ako množstvo vody a mlieka do šálky, ktoré už máte a používate.

Overený zákazník Testuj.to Klára

• Množstvo funkcií
  • dotykový displej

S kávovarom sme naozaj spokojní. Tento model ponúka celý rad funkcií, ktoré uspokojili začiatočníkov aj zdatných milovníkov kávy. Veľmi ma baví príprava cappuccina, pretože s funkciou cappuccino jedným dotykom je príprava mliečnych kávových nápojov veľmi jednoduchá. Ďalej musím vyzdvihnúť dotykový displej, ten je pre mňa naozaj super. Nakoniec by som chcela spomenúť chuť kávy, je to naozaj rozdiel v porovnaní so starým kávovarom, keď si pripravíte kávu v novom De´Longhi.

Philips Series 5400 LatteGo EP 5441/50

Philips Series 5400 LatteGo EP 5441/50

Overený zákazník planeo.sk Slávka

Zakúpený v planeo.sk

• S kávovarom som veľmi spokojná. Veľký výber rôznych možností káv a regulácia podľa vlastných predstáv. Jednoduchá manipulácia.

Overený zákazník Testuj.to Matej

• Dotykový panel
  • Samočistiaca funkcia

Vďaka plne automatickému kávovaru Delonghi Magnifica Start bude príprava kávy pre Vás každodenným potešením.
Nielenže si môžete pripraviť espresso a kávu, ale vďaka technológii LatteCrema Hot si vytvoríte ďalšie kávy a obohatíte ich o napenené mlieko.
Prístroj disponuje veľkým zásobníkom kávy na kávové zrná s hmotnosťou 250 g a ponúka aj možnosť použitia mletej kávy.
Jednoducho sa používa vďaka jednoduchému rozhraniu na dotykovom paneli.
Technológia LatteCrema Hot sa veľmi ľahko používa. Bol som veľmi ohromený, keď som jednoducho nalial mlieko do nádoby, ktorá má aj odmerky koľko mlieka, na akú kávu kávovar použije a vytvoril lahodné Latte alebo cappuccino ako z kaviarne s nádhernou penou. Kávovar má super možnosť, že si môžete aj sami určiť intenzitu kávy a hrubosť mletia kávových zŕn. Stroj pripraví až 5 základných druhov kávy vrátane horúcej vody. Som s ním veľmi spokojný. Všetko je veľmi jednoduché a samotný kávovar sa ľahko udržiava.

Philips Series 2200 LatteGo EP 2220/10

Philips Series 2200 LatteGo EP 2220/10

Overený zákazník Philips Eshop Overený zákazník

Zakúpený v Philips Eshop

• Jednoduchá obsluha, výborná cena.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

Pridané: 4. januára 2024

• Nastavenie intenzity kávy
  • Jednoduchosť
  • Rýchlosť prípravy
  • Automatické čistenie
  • Možnosť nastaviť údaje pre svoju konkrétnu kávu

S kávovarom De´Longhi Magnifica Start ECAM 220.80 SB som úplne spokojná. Je na výber niekoľko druhov kávy a každá káva má čerstvú chuť a penu na povrchu.
Ovládanie kávovaru je veľmi ľahké. Stačí stlačiť jedno tlačidlo. Ak pripravujete cappuccino alebo latte, kávovar sa po každom použití automaticky vyčistí. V prípade ostatných druhov kávy sa kávovar automaticky vyčistí pri každom zapnutí a vypnutí.
Môžete nastaviť intenzitu kávy a tiež jej teplotu. Kávovar vie pracovať aj s rastlinnými mliekami.
Výhodou je aj možnosť nastavenia výšky pre väčšie a objemnejšie šálky. Kávovar zvládne prípravu aj dvoch espress.

Kávovar De´Longhi Magnifica ECAM 220.80 SB odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslav

• Ľahké ovládanie
  • Jednoduché sprevádzkovanie
  • Chuť a aróma kávy
  • Našľahané mlieko

Kupoval som si kávovar, aby som si urobil dobré cappuccino. Kávu robí veľmi dobrú, len nie cappuccino. Dokáže pripraviť len Latte Machiato. Čo sa týka obsluhy kávovaru, nie je zložitá. Kávu si sám pomelie a mlieko našľahá, takže káva má zakaždým bohatú penu a arómu.
Moja manželka pije len espresso a tiež jej veľmi chutí. Páči sa mi, že voda prechádza tryskami pri každom vypnutí, takže nie je šanca, aby sa v nich usadzovali nečistoty. Bola to dobrá kúpa

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Kompaktná veľkosť
  • Nie je hlučný
  • Neintuitívne nastavenie

Pekný kompaktný kávovar. Spočiatku je nastavenie trochu neintuitívne, mali sme problém s chuťou kávy - bola veľmi slabá a mdlá. Postupne sme prišli na lepšiu chuť, ale stále nie je ideálna, hoci káva je kvalitná.
Údržba je štandardná, nič, čo by vadilo.
Pri prvom zapnutí bol veľmi hlučný, ale potom už úplne v poriadku.
Súčasťou balenia bola aj sada na čistenie.

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 380.85.SB

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 380.85.SB

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Veľké množstvo druhov nápojov
  • Intuitívne ovládanie
  • Jednoduché ovládanie
  • Jednoduché čistenie prístroja
  • Jednoduché čistenie karafy na mlieko
  • Kvalitný mlynček
  • Možnosť prípravy nápoja z už namletej kávy
  • Použitie rastlinného mlieka

De´Longhi Dinamica Plus hodnotím veľmi pozitívne, za mňa úplná spokojnosť, pretože splnil všetky očakávania. Káva namletá perfektne, keď sa dá mlynček nastaviť pomocou otočného regulátora. S deťmi veľmi oceňujeme možnosť použitia rastlinného mlieka, keďže máme intoleranciu na kravské mlieko. Pena a možnosť zvoliť si intenzitu napenenia pre obe mlieka je perfektná - jemná, krémová , hustá. Zásobník na mlieko sa krásne umýva vďaka možnosti automatického opláchnutia ihneď po použití. Všetky nápoje, nielen kávové, a že ich je dostatok - celkovo 24 možností, sme vyskúšali a myslím, že nie je čo vytknúť. Celkovo hodnotím kladne aj intuitívne ovládanie, vďaka peknému - väčšinou displeju...už naozaj vychytanému...a ak človek zabudne, môže si v nastaveniach vyvolať nápovedu s pokynmi,ako sa o kávovar starať. Myslím, že nie je nič, čo by som vytkla.

Overený zákazník Testuj.to Štěpánka

• Mletie a intenzita kávy
  • Výber množstva mlieka

Kávovar sa stal neoddeliteľnou súčasťou môjho každého dňa. Už len dizajn je na prvý pohľad to, čo naozaj do kuchyne krásne zapadlo. Káva chutí perfektne, absolútne oceňujem možnosť nastavenia intenzity. Mlieko, či už rastlinné alebo kravské, perfektne napení. Trochu som sa bála funkcie na prípravu kávy s mliekom "len" latte, ale môžem si zvoliť, koľko mlieka chcem, a tak moje obľúbené cappuccino nie je problém. Kávovar si sám povie o odvápnenie, sám opláchne nádobu na mlieko, celkovo je údržba veľmi jednoduchá. Kávovar určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• výborná mliečna pena
  • jednoduchá údržba
  • chuť a vôňa kávy

Kávovar De´Longhi Magnifica Start ECAM 220.61.W sme si kúpili namiesto kapsulového De´Longhi. Je teda tak dvakrát väčší, ale chuť čerstvo namletej kávy je neprekonateľná. Kávovar má aj v ponuku latte machiato, ktoré pomocou automatického šľahača vytvorí naozaj krásne nadýchanú mliečnu penu. Údržba je veľmi jednoduchá. Vrelo odporúčam tento model kávovaru.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• jednoduchosť
  • prívetivé ovládanie
  • funkčnosť
  • kvalita

Dizajn je super! Farebná kombinácia sa nám hodí do interiéru. Chuť kávy bude závisieť od druhu, ktorý si vyberiete, ale kávu melie skvele. Mliečna pena z napeňovača je nadýchaná a pevná. Čistenie behom chvíľky a údržba tiež. Stačí všetko podľa návodu rozobrať a umyť. Všetkým maximálne odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Eliška

• Vzhľad
  • Chuť kávy
  • Jemná pena pri kapučíne a laté

Z kávovaru som nadšená, jeho základné nastavenie je jednoduché a logické. Je hlučný ako iné kávovary, veľkou výhodou je nádoba na mlieko. Na cappuccino by som uvítala trochu viac mlieka. Bála som sa trochu striebornej farby, či sa bude hodiť do kuchyne a je skvelá. Celkový vzhľad kávovaru je veľmi jemný a decentný. Dotykový displej je jednoduchý a dobre podsvietený aj na veľmi slnečnom mieste. Výhodou je zmäkčovač vody, ktorý bol dodaný spolu s kávovarom aj s testerom na tvrdosť. Káva chutí ako z profi kaviarne

DeLonghi Dinamica ECAM 350.50.SB

Overený zákazník planeo.sk DanVo

• nie je príliš veľký
  • jednoduchá obsluha
  • jednoduché čistenie

šikovný kávovar, ktorý robí dobrú kávu a jednoducho sa obsluhuje.

Overený zákazník Testuj.to Marek

• vzhľad kávovaru
  • jednoduché a intuitívne ovládanie
  • možnosť nastavenia mletia kávy
  • možnosť prednastavenia množstva pripravovaného druhu kávy
  • možnosť nastavenia sily/intenzity kávy
  • bohatá a hustá pena kávy
  • dokonale našľahané mlieko na prípravu cappuccina/latte macchiata
  • zatiaľ nič

S kávovarom De`Longhi Magnifica Start ECAM 220.80 SB som úplne spokojný a spĺňa všetko, čo som od tohto kávovaru očakával.
Na kávovare oceňujem jeho jednoduchý a minimalistický dizajn. Prevedenie kávovaru je skvelé, ako je to u tejto značky bežné.
Kávovar dokáže pripraviť základné druhy káv, čo mi úplne postačuje.
Pripravená káva má vždy perfektnú chuť a intenzitu kávy s bohatou a hustou penou. Pri príprave cappuccina alebo latte macchiata je mliečna pena vždy jemne a kvalitne našľahaná.
Údržba kávovaru je jednoduchá, kávovar všetko robí v podstate sám. Pri vypnutí/zapnutí dojde k automatickému prečisteniu kávových ciest, rovnako dojde k automatickému prečisteniu mliečnych ciest po príprave kávy s mliečnym základom. Jediné, čo je v rámci údržby po čase nutné, je kávovar odvápniť, na čo kávovar sám upozorní.

Overený zákazník Testuj.to Pavol

• Kvalita mliečnej peny
  • Skutočne vynikajúca káva
  • Veľký výber prípravy kávy
  • Príprava teplého mlieka
  • Nastavenie veľkosti a intenzity kávy
  • Vyššia cena
  • Nemožno spárovať s aplikáciou

Kávovar De´Longhi Dinamica Plus ECAM 380.95 SB je oproti kávovaru inej značky, ktorý sme vlastnili predtým, absolútna paráda. Naozaj môžem potvrdiť, že kávovar značky De´Longhi je perfektný a chápem, prečo je všade tak vychvaľovaný. Mletie zŕn je tiché, chuť kávy úžasná, kvalita mliečnej peny, s tou som bol absolútne hotový... Čo sa týka údržby, je strašne jednoduchá. Dizajn a prevedenie kávovaru je podobné ako u starého kávovaru. Ale veľkým plusom je dotykový displej. Aby som kávovar len nechválil, malé mínus za to, že sa nedá spárovať s aplikáciou, ale to je taká maličkosť... Kávovar je na to, aby robil kávu! V porovnaní so starým kávovarom je strašne tichý, čo oceňujem!

Krups Evidence Eco EA897B10

Krups Evidence Eco EA897B10

Overený zákazník Alza.sk alf444

Zakúpený v Alza.sk

• jednoduchosť ovládania
  • robí skvelú kávu

Bol to darček pre manželku, s chuťou kávy je veľmi spokojná... že vraj najlepšia akú pila....
automatické čistenie je vážne jednoduché... náš prvý automatický kávovar, trochu som sa toho bál čo všetko to obnáša......
Urobí kávu , zasvieti kontrolka chce prepláchnuť trubky ,,,, stlačíte tlačidlo štart kávovar vypustí možno pol deci teplej vody a je hotovo.... žena tam dáva hrnček aby to hneď vyliala do drezu....ak robíte viacej káv kontrolku odignorujete... navolíte si akú chcete ďalšiu kávu a vyčistite až keď skočíte robením káv....
S kávovarom sme spokojný......

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25