Recenzie SENCOR SES 7010 NP

• Perfektny do karavanu

Tomáš

Pridané: 14. februára 2018

• Malé rozmery oproti konkurencii
  • Nádoba na odpad ľahko vyberateľná
  • Tácka pod šálky pripojená na magnet - super ľahké a šikovné
  • Sparovacia jednotka ľahko vyberateľná a dá sa umyť v umývačke riadu takisto kryt jednotky uchytený magneticky
  • Hlučnosť v norme ako napr. Delonghi
  • Cena, cena, cena
  • Nemá trysku na napenenie mlieka - pre nás však nepodstatné
  • Nemá vyhrievané miesto na šálky
  • Nemožno použiť mletú kávu, len zrnkovú

Za málo peňazí, dosť muziky. Spočiatku som bol skeptický, ale po urobení prvej ķávy má všetko prešlo. Výborný stroj, káva chutí vynikajúco. Nastavenie mlynčeka som ponechal od vyroby, nastavenie vody na kávu sa robí jednoducho, podržaním tlačidla počas extrakcie kávy. Jednoduchý, malý, šikovný a za tie peniaze plnoautomat. Niekomu možno budú chýbať niektoré funkcie, ale my sme ich oželeli. Použil som zrnkovú kávu Lavazza caffé espresso a Lavazza qualita pro a obe sú vynikajuce. Spočiatku som sa značky Sencor bál (zvlášť pri espresso strojoch) ale dnes by som kúpil opäť. Neskôr pridáme aj nejaké video ako je hlučný a ako vyzerá káva.