Philips HD 8763/09

V pohode.

• , zakúpené v DATART.sk

s výrobkom som spokojná

• , zakúpené v Andrea Shop

• Skvely kavovar za prijatelnu cenu, automaticke kapucino. Pristroj ma velmi tichy mlyncek.
    • Menej komfortne doplnanie vody a vysoka spotreba vody na preplachovanie.

Zatial ho mam len tyzden ale som maximalne spokojny. Predtym som mal automaticke espreso KRUPS, ktore bolo pomerne hlucne, celkom kazove a kava z neho bola nic moc.

čierne
Displej

Kvalitné a plneautomatické espresso Philips SAECO HD8763/09 bude spoľahlivým pomocníkom pri príprave vašich obľúbených káv. Varný blok sa zahrieva mimoriadne rýchlo, takže svoj nápoj vytvoríte behom pár sekúnd. Vyznačuje sa tichou prevádzkou a dlhotrvajúcim výkonom. Vďaka špeciálnej funkcii uloženia do pamäti si kávovar zapamätá vašu obľúbenú veľkosť a intenzitu nápoja.

• Najlepšia a najčerstvejšia káva,dá sa nadstaviť akú silnú kávu pijeme.Úžasné espresso spraví každý amatér stlačením jeného gombíka.Najlepšie latté urobíte tak isto stlačením jeného gombíka,kávovar si našľahá sám mlieko vďaka karafe,ktorá je súčasťou kávovaru.
    • čistenie

100 % spokojnosť

• Tento kávovar mám 9 mesiacov. Posledného pol roka to s ním ide dolu kopcom. Tretie odvápňovanie mu trvalo 5 hodín. Štvrté odvápňovanie som ani nedokončila, kapitulovala som po 12 hodinách a odniesla do servisu. Servis mi ho vrátil s tým, že si mám prečítať návod na použitie. Oni nemajú v náplni práce robiť rutinnú údržbu kávovaru. Ale kávovar zázrakom išiel mesiac. Teraz robím systém odvápňovania už druhý deň!!!!!!
    • TENTO STROJ JE HOTOVÁ KATASTROFA!!!!!!!!!!

Určite neodporúčam!!!!

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

V pohode.

• , zakúpené v DATART.sk

s výrobkom som spokojná

• Hľadáte tento produkt za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodoch . VIDEO recenzie bieleho ...

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• Přístroj s velmi dobrým poměrem kvalita - cena. Káva je vždy správně připravená s krásnou oříškovou pěnou. Keramický ml...

Zobraziť celú recenziu na www.chadt.cz

• nízka cena (380,-)
    • dobre vyzerá
    • výborná chuť kávy aj kapučína (použil som Lavazza a Carte Noire)
    • tichá príprava - prevádzka a tichý mlynček
    • nieje veľký - praktický - kompaktný
    • automatické vypnutie
    • jednoduché ovládanie
    • možnosť nastaviť teplotu vody
    • dajú sa použiť aj vysoké poháre na latte...
    • pri preplachu vyteká voda nielen cez predné trysky ale aj vo vnútri do odkvapkávača
    • trochu komplikované nastavenie hrúbky mletia, podľa návodu sa to má robiť počas mletia (našťastie stačí len 1-2 krát)

Predtým som používal starší plnoautamat DeLonghi, chuť kávy bola porovnateľná no tento je o poznanie tichší a menší. Čo ma ale prekvapilo, že pri čistení trysiek voda vyteká aj vo vnútri stroja a treba častejšie vylievať spodný zberač, občas sa pri tom dostala voda aj k použitej káve. Napriek tomu je pre mňa dôležitá chuť a tak som s ním celkom spokojný. Odporúčam.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Menej komfortne doplnanie vody a vysoka spotreba vody na preplachovanie.

• Keramický mlynček
    • Ľahké ovládanie
    • Možnosť uloženia "svojej kávy"
    • Jednoduchá údržba
    • Perfektná káva
    • Trošku hlučný mlynček / tých 5-7 sekúnd pokiaľ namelie sa dá vydržať /
    • Časté preplachovanie prístroja

Kávovar som kupoval pre priateľku. Pôvodne chcela pákový kávovar / kvalitnejší je od cca 300-500€ /. K nemu však treba aj kvalitný mlynček / cca 200€ / a hlavne čas k príprave a čisteniu prístroja, ktorý ženy ráno "nemajú".Keďže priateľka si nechcela ráno mlieť kávu rozhodol som sa pre automat. A neľutujem. Už aj ja pijem kapučíno. Môžem iba odporučiť.

• jednoduché ovládanie
    • tichý chod
    • pomer cena/výkon
    • plnoautomat
    • robí hustú penu
    • keramický mlynček
    • kompaktné rozmery
    • častejšie sa čistí, aj keď vyslovene na škodu to nie je, aspoň je stále v kondicií...

Kávovar máme len krátko, no zatiaľ nad mieru splňuje naše očakávania, presso robí super, latte má krásne hustú penu. Kávovar sa čistí relatívne často (vždy pred zapnutím a vypnutím), ale ako sa hovorí, čistota pol života :).