Jura ENA Micro 1 Black

• Kvalitný kávovar,jednoduchá obsluha

Robí chutnú kávu

• Tichy a rychly mlyncek -> rychla priprava kavy
    • jednoducha obsluha

vyberal som kavovar bez zbytocnych mliekovych zariadeni, kedze nepijeme kavu s mliekom a zatial sa zda, ze Jura ENA Micro je dobra volba

Typ ovládania
dotykové

PLNOAUTOMATICKÝ ESPRESSO KÁVOVAR

Jednoducho espresso. Ultrakompaktný jednošálkový plnoautomat pre dokonalé espresso zaujme už na prvý pohľad svojim minimalistickým vzhľadom. Ovládacie prvky sú dôsledne obmedzené na minimum a opticky integrované do dizajnu kávovaru. Ten ponúka tri programovateľné veľkosti šálok v dvoch aromatických stupňoch. Ochranný kryt arómy drží zrnká kávy stále čerstvé, nový aróma+ mlynček ich optimálne zomelie, a mikro vylúhovacia komora sa stará o extrakciu za ideálnych podmienok. Vďaka elektronicky riadenému inteligentnému predhrevu sa káva dostane do šálky v optimálnej teplote a s bohatou krémou.

• , zakúpené v kavicka.sk

• , zakúpené v TPD.sk

• dizajn
    • kvalita
    • výdrž

Mám tento kávovar 3 roky a za ten čas som ho mal 3 krát v servise. Preto kávovar NEODPORÚČAM. Prvý a posledný krát som kúpil kávovar Jura. 2 krát mi ho opravili v záruke a po záručnej oprave mal stroj ťažký chod. Nakoľko bola robená výmena tesnení som si myslel, že to časom pôjde ľahšie. No stroj chodil čoraz horšie až to došlo do stavu, že z troch káv sa mu podarilo spraviť jednu. Pri tom sa o stroj starám ako treba čistím a odvápňujem pravidelne. Mám štyroch priateľov čo majú rôzne Jura kávovary a každý z nich mal stroj v už servise. Táto značka ma sklamala na celej čiare je to Švajčiarská značka, ale kvalitu Švajčiarskú nemá. Pred týmto strojom som mal AEG kávovar 14 rokov a za celý čas som ho mal raz v servise. Kávovar má spravených 3000 káv za 3 roky čo vychádza 3 kávy denne a po dvoch rokov mi začal robiť starosti a nie pôžitok z kávy. Cena opravy je 175 € takže stroj po troch rokov vyhodím a kúpim si iný.

• , zakúpené v Cafepoint

Vysoká kvalita a primeraná cena

• , zakúpené v TPD.sk

• Zatial spokojnost. Pouzivam par dni. Netreba zabudat na kvalitnu kavu.
    • Mensia nadoba na vodu pri castom pouzivani. Ale zas zarucuje ze voda je vzdy ceetstva. Potom mensia nadoba na pouzitu kavu. Ale zas vyhoda ze tam kava dlho neostava. Takze som nic nenasiel zatial.

Dobry stroj na Kavicku. Nieje ziaden obor a isto nesklame. Ovladanie jednoduche manipulaciu zvladne kazdy.

• , zakúpené v Pressíčko

Kávovar vypadá ešte lepšie ako na fotografiách,kvalitné prevedenie, krásny design, káva chutí skvele a všetko ovládate pomocou 5 tlačitok, niet čo vytknúť -všetko je podľa očakávania.

• -Krásny dizajnovo minimalistický kavovar,
    • -je jednoducho ovládateľný
    • -tri veľkosti kávy si jednoducho nastavíte sami podľa vlastných potrieb (aj keď od výroby sú prednastavené)
    • -kedykoľvek sa dá aj to vaše nastavenie zmeniť
    • -zrozumitelne ikony
    • -ľahko čistitelny
    • -Vynikajúca káva ( samozrejme záleží aj na kvalitnej káve ;-) )
    • -Má regulaciu nielen mnozstva vody, ale aj mnozstva kávy (slabšia a silnejšia) a aj reguláciu jej zomletia.
    • -tichý

U nás je obľúbené pitie malého ristreta ci espressa, nikto nepije capuccino či latte a ak má niekto chuť na kávu s mliekom, tak dám ku kávičke malé smotanky či mlieko podľa želania návštevy. Preto som zvolila tento kávovar bez trysky.

• Velmi kvalitne spracovanie, vsetko do seba zapada, nevrzga
    • Subjektivne - skvely design
    • Velmi jednoducha obsluha - zobrazia sa 3 salky: mala, stredna a velka, staci sa dotknut jednej z nich
    • Pipa sa da nastavit vo velmi velkom rozsahu od miniaturnej salky az po obra ako zo starbucksu
    • Ticha
    • Da sa pripravit len jedna kava naraz
    • Nema moznost spravit mliecnu penu

Spickova kvalita za primeranu cenu, ak nepijete kapucino alebo late, nie je nad cim rozmyslat. Vymenil som ju za niekolkorocny krups a verim ze bude sluzit dlhsie.

• jednoduchý , kompaktný, cenovo prístupný, super kava
    • mensia nadoéba na vodu

kvalita made in swiss