Jura ENA 9 One Touch Aroma Plus Black

Produkt nemá žiadne parametre.

OK

• , zakúpené v JURA Švajčiarské kávovary

• Krásny malý kávovar, ktorý nás prekvapil prípravou dokonalého espressa aj latte.

Koupili bychom je znovu

• , zakúpené v JURA Švajčiarské kávovary

• Najlepšie espresso čo som kedy pil!
    • Prístroj micro 90 sa ľahko ovláda aj čistí
    • automatický kávovar

Odporúčam

JURA

Produkt nemá žiadne parametre.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Šikovný, malý, rýchly a pekný... fajn káva.
    • Na espresse napriek veľmi dobrej chuti slabšia a nízka crema.

Po dvoch mesiacoch sa pokazil, tretí týždeň je v servise a servis nekomunikuje. Veľké sklamanie.

• Pekný dizajn
    • - veľmi obtiažne čistenie kávovaru, ktoré menej technicky zdatný používateľ ani nemôže zvládnuť (asi len servis)
    • - prvýkrát sa pokazil po dvoch mesiacoch a potom opakovane každý polrok
    • - vo vnútri rastú plesne, ktoré sa kvôli zlému prístupu do vnútra nedajú odstrániť
    • - káva prepadáva nielen do zásobníka, ale aj do vnútra kávovaru

Za takú vysokú cenu by som očakávala kvalitu. Som sklamaná. Nabudúce sa rozhodnem pre inú značku.

OK

Koupili bychom je znovu

• , zakúpené v JURA Švajčiarské kávovary

• Najlepšie espresso čo som kedy pil!
    • Prístroj micro 90 sa ľahko ovláda aj čistí
    • automatický kávovar

Odporúčam

• , zakúpené v JURA Švajčiarské kávovary

• Dokonaly kompaktný kávovar!
    • latte
    • cappucino
    • espresso

Na doma ideálný

• Pekne spracované porovnanie kávovarov JURA

Zobraziť celú recenziu na forum-kavovary.webnode.sk

• nič, možno len rýchlosť a jednoduchosť spravenia kávy
    • všetko ostatné

Mám ho 3 roky a ide tretí krát do servisu. Servis trvá mesiac.
    Švajčiarska je tu asi len cena. Som zvedavý na tú cenu, keďže už nieje v záruka a pravdepodobne odišiel motor.

Neodporúčam...

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Jednoduchá obsluha
    • Prehľadné menu s pokynmi pre obsluhu
    • Stačí len dopĺňať kávu, vodu a po upozornení vysypať odpad

S produktom sme spokojní
    Odporúčali by sme ho aj ostatným

• , zakúpené v Cafepoint

Kávovar má jednoduchú obsluhu, vari výbornú kavu