DeLonghi Magnifica S ECAM 22.360.B

čierne
Displej
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

Kompaktný, plneautomatický kávovar s patentovaným automatickým cappuccino systémom De´Longhi: Vaše dokonalé cappuccino jedným stlačením tlačidla. Vybavený dvojriadkovým displejom s možnosťou prispôsobiť si kávu podľa Vášich želaní.

Vybavenie:

• Odnímateľný zásobník na vodu 1,8 l
  • Zásobník na kávu so špeciálnym vekom na uchovanie arómy
  • Vstavaný mlynček na kávu s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia
  • Odnímateľná mriežka odtoku s ukazovateľom hladiny vody
  • Stojan pre šálky
  • Funkcie    Funkcia štatistika - kontrola minimálneho množstva kávy
  • Nastavenie množstva kávy a vody
  • Možnosť prípravy 2 šálok kávy súčasne
  • Možnosť výberu teploty, sily, veľkosti kávy
  • Možnosť nastaviť tvrdosť vody
  • Automatické zapínanie a vypínanie kávovaru
  • Automatické čistenie a odvápnenie
  • Systém spenienia mlieka ifd
  • Systém ohrievania šálok termoblok
  • Systém úspory energie
  • Nastaviteľná výška adaptéra pre kávu pre rôznu veľkosť šálok (86 až 142 mm)
  • Funkcia automatického čistenia nádobky na mlieko

• nadstavenie kávy podľa seba
    • dve kávy súčasne
    • systém doplňovania vody

S manželom sme si kúpili náš prvý automatický kávovar. Túžili sme po čerstvo zomletej zrnkovej káve. Syn si rád pripraví latte. Jediná vec, ktorá nám nevyhovuje je dolievanie vody do nádoby, lebo ju musíme vytiahnúť.

• kvalita
    • jednoduche ovladanie
    • neviem vypnut samocistenie po zapnuti pristroja

Kavovar sme dostali na vianoce a sme s nim velmi spokojny. Nie je obrovsky cize nam hned zapadol do linky, priprava kavy je docela ticha, robime si vacsinov obycajne esspreso ale ked pride navsteva rychlo jednym stlacenim urobim kapucino. Do nadobky na vodu sa da dat filter, cize sa tolko kavovar nezanasa. Vsetky funkcie lahko vidime na displeji. Po urcitej dobe sa sam vypne. Nemenili by sme

• , zakúpené v XXLTUZEX

Mám ho len tri tyzdne, zatial som velmi spokojná,

• - jednoduché nastavenie a obsluha
    • - príprava kávy jedným tlačidlom
    • - jednoduchá údržba

V danej cenovej kategórii výborný kávovar. Dokáže pripraviť rôzne druhy kávy. Maximálna spokojnosť s výrobkom.
    Rôzne možnosti nastavenia a prispôsobenia.
    Kávovar odporúčam, výborná káva.