DeLonghi Magnifica ESAM 4000.B

Displej
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

• Dobry.

Uz mame druhy v poradi. Prvy vydrzal 12 rokov.

• , zakúpené v K24.sk

Tento typ kávovaru som používal 9 a pol roka v domácnosti bez najmenších závad. Odhadom za toto obdobie pripravil asi 14 tisíc káv. S kvalitou prípravy sme boli v rodine spokojný. Porovnával som kvalitu prípravy kávy aj s inými typmi kávovarov a kvalita bola viac ako uspokojivá. Samozrejme to záležalo aj na kvalite použitých surovín. Údržba kávovaru bola nenáročná a bola vykonávaná v pravidelných intervaloch, tak ako to odporúčal výrobca. Zrejme aj to prispelo k jeho pomerne dlhej životnosti. Nepotrebujem kávovar s displejom. Základné veci množstvo kávy a množstvo vody (tým aj čas prípravy) si nastavím jednoducho. Z tohto dôvodu je pomer cena/kvalita kávovaru na veľmi dobrej úrovni. Bohužiaľ prišiel jeho čas a ako náhradu som si objednal ten istý typ. Pevne dúfam že vydrží tiež tak dlho ako jeho predchodca.

• , zakúpené v BONUSKO

Splnil očakávania. Vedel som čo kupujem, mal som isté skúsenosti.

čierne
Displej
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

Výrobok talianskej značky De´Longhi.
Automatický kávovar s tlakom 15 barov.
Zamilujete si trysku s prúdom pary na napeňovanie mlieka. Je ideálna na prípravu bohatej peny, skvelá na cappuccino aj latte.
Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na zrnkovú kávu, zásobnik má kapacitu 120 gramov. Je možné použiť aj pomletú kávu, napríklad bezkofeinovú. Zásobnik udržuje arómu kávy vďaka obvodu potiahnutému tesniacou gumou. Samozrejmosťou je odnímateľná sparovacia jednotka a nádržka na vodu s objemom 1,8 litra.

Objavte funkciu "nahrievanie šálok" a svoju šálku si môžete predhriať tak, aby Vám káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis ako v kaviarni.
Pre úsporu Vášho času je možnosť prípravy dvoch šálok naraz. Kávovar má nastaviteľný adaptér na výdaj kávy pré šálky až do  142 mm. Elegantná strieborná farba sa hodí do väčšiny kuchýň.
Otočením centrálneho tlačítka zvolíte intenzitu kávy.
Premyslená technika umožňuje individuálne nastavenie malej či veľkej kávy. Tiež si môžete nastaviť jemnosť chuti svojej kávy (silnú alebo extra jemnú).
Termoblok Vám garantuje správnu a stálu teplotu.
Funkcia úspory energie Vám redukuje spotrebu na nulu. Kávovar má automatickú čistiacu a odvápňovaciu funkciu. Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa kávovar sám automaticky prepláchne. Pri potrebe odvápnenia Vás kávovar sám upozorní.
Indikátor hladiny tekutiny na odnímateľnej odkapávacej mriežke upozorní na prípadné nahromadenie tekutiny.

Príkon kávovaru je 1350 W.
Hmotnosť je 9,52 kilogramov.

2zákazníci neodporúčajú produkt

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• cena (5)
  • jednoduchá obsluha (4)
  • dizajn (3)
  • hlučnosť (5)

• Dobry.

Uz mame druhy v poradi. Prvy vydrzal 12 rokov.

• , zakúpené v K24.sk

• , zakúpené v BONUSKO

Splnil očakávania. Vedel som čo kupujem, mal som isté skúsenosti.

• , zakúpené v DOMOSS

Max spokojnosť výborná lavička ľahká obsluha

• male rozmery
    • trosku lacne plastove spracovanie niektorych casti, snad to vydrzi...

vyborna volba, pomer kvalita/cena

• Vyborna kava
    • Hlucnost mletia kavy

Vyborna manipulacia ale vadi mi hlucnost stroja.

• , zakúpené v HEJ.sk

• spokojnosť
    • hlučnosť

som spokojná, splnilo moje očakávanie

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• lahká obsluha,perfektný výkon,rozumná cena

široká paleta dobrých vlastností ,zatial pracuje perfektne,výkon=výborné presso,odporúčal by som ho,aby som mal aj v budúcnosti také šťastie na kvalitný výrobok ako doteraz.

• , zakúpené v Shoppie.sk

Výrobok dodaný včas, vyskúšal som ho, pre krátkosť času používania zatiaľ neviem ho ohodnotiť.

• , zakúpené v Shoppie.sk

dobra kava, moznost individualneho nastavenia