DeLonghi Intensa ECAM 23.450.B

čierne
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

• , zakúpené v HEJ.sk

• Som velmi spokojná s produktom, len sa tvrdou vodou rýchlo zanášajú trysky, ale kupujeme odvápnovač nato určený takže sa to dá.

Primeraná kvalita cene kávovaru

• pekne napenené mlieko
    • chutná kávička
    • 5 možností objemu pripravenej kávy
    • 5 možností čo do sily kávy
    • dodaný štartovací balíček - vodný filter, kefka na zbytky kávy, pásik na zmeranie tvrdosti vody, odvápňovač.
    • trochu hlučný, ale dá sa to vydržať
    • nerezová podložka slabo odolná voči poškriabaniu
    • chýba ohrev šálky hlavne v týchto zimných mesiacoch, ale dá sa to vyriešiť iným spôsobom
    • väčšia spotreba kávy, odkedy máme kávovar :)

Aj keď som nemala možnosť vyskúšať iné kávovary, s týmto som nad mieru spokojná. Bohatá pena na kapučíne, rôzne druhy kávy či už do množstva alebo do sily, jednoduchá obsluha. V porovnaní s podobnými kávovarmi myslím že bezkonkurenčná cena. Teraz tak veľmi reklamovaná primadona xs ma možno o pár cm menší rozmer ale cena je dvakrát vyššia. Možno má 1-2 funkcie navyše ale či sú hodné takej pridanej hodnoty to už je na posúdení samotného spotrebiteľa. Určite odporúčam kávičkárom, ale aj nekávičkárom ... určite sa z nich stanú v krátkej dobe kávičkári :)

čierne
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

ESPRESSO KÁVOVAR

CHARAKTERISTIKA:
DeLonghi prístroj, ktorý stlačením tlačidla spustí automatické prečistenie. Nádobka na mlieko je veľmi praktická, po použití ju možno vybrať a dať so zvyšným mliekom do chladničky

POPIS:
dvojriadkový displej v českom a slovenskom jazyku
patentovaný Cappuccino Systém pre vytvorenie lahodnej šálky cappuccina pripraveného jedným stlačením
nastaviteľná pamäť prístroja – nastavenie kávy od malej, strednej po veľkú, jemnú či veľmi silnú, s voliteľnou teplotou
možnosť uloženia do pamäte prístroja Vami navolenú kávu za pomoci funkcie

• síce robí dobrú kavu,
    • ale (vid mínus).
    • po roku sa pokazil napeňovač (urobených 1075 káv)
    • kavovar začína postupne vydávať čudné zvuky opotrebenia
    • servis je len v bratislave a hej.sk ho na opravu nepríjme.(nutia vás si vyhladat a zasielať do servisu sami) a som zvedavy ako to dopadne.

Tak ako som sa z kavovaru tešil, tak mi aj radost zmizla. Problém je v tom ze na SR sa Vám kvalitného výrobku zjavne nedostane.
    Uz by som tento produkt asi neodporúčal. kedze stál 600€ a po roku sa pokazil.

Primeraná kvalita cene kávovaru

• -rychla príprava
    • -tlacidlo na capuccino
    • -nastavenie peny mlieka (krasne vyuzitelne pri latte machiato, ci vlastnom kapučíne)
    • -mlieko mozné skladovat v nadobe v chladnicke
    • -rychle vyčistenie celeho stroja
    • - upozornuje na čistenie
    • - programovateľné nastavenie kavy a mnozstva vody.
    • - štatistika urobených káv :)
    • -preplachovanie pri kazdom zapnutí a vypnutí(ale s tym sa žit dá)
    • -podlozka pod poháre sa okamzite poskriabe od pohárov(najvačsie minus)
    • -po urobeni kapucina alebo hocijakej kavy z mliekom prístroj vypisuje hlasenie na vycistenie (kazdu sekundu sa displej prepisuje) co je dost ostravne ak robite rôzne kavy za sebou a potrebujete si ju prestavit.
    • - má menšiu nadrzka na vodu.

Az na drobné chyby je to skvelý stroj, ktorý vám pripraví nezamenitelnú kávu v priebehu minutky od zapnutia a za tie peniaze to stojí. takze odporúčam...Iný by som nekúpil.

• super kava
    • bohata pena
    • jednoduche ovladanie a cistenie
    • Bohuzial po cca 6 mesiacoch odisiel display a kavovar musel ist do servisu. Jediny servis je len v BA, co mame 180km, takze ziadna sláva. V servise bol cca 3 tyzdne, takze uz nastavali silne abstinencne priznaky a bol nam dobry aj ten starsi povodny KRUPS. Po doruceni zo servisu, uvedeny display po 2tyzdnoch odisiel znova :(( Myslim si, ze kavovar v uvedenej hodnote by nemal mat taketo opakovane chyby, takze sme dost sklamany !! DELONGHI NEVER EVER !!!

rozhodne neodporucam, v uvedenej cene su urcite kvalitnejsie stroje

PRESEDLAL SOM NA TENTO KAVOVAR Z JURA IMPRESSA F50. MUSIM POVEDAT ZE SPLNA POZIADAVKY NA KVALITNU KAVU V DOMACNOSTI. PO DVOCH MESIACOCH UZIVANIA ZATIAL PLNA SPOKOJNOST.

• automat na kavu s mliekom, automaticke preplachovanie.
    • hlučny mylynček, kavovar cca po 3 mesiacoch prestal davkovat a napenovat mlieko do kavy (capucino, latte atd..) hoci sa po kazdej priprave precistila parou tryska a pravidelne sa umyvala nadoba vo vode..Pravdepodobne odislo gumove tesnenie..Kavy ako latte capucino a machiato robi vsetky na jedno kopyto..iba s minimalnymi rozdielmi, takze je aj problem rorzoznat aku kavu mate ! Nerezovy podstavec je doskriabany uz po prvou pouzity..problematicke davkovanie mletej kavy - iba na jednu kavu, niekedy ju ani nezoberie. Pomerne drahe filtre a odvapnovače (po cca dvoch mesiacoch) Kvalitu odvapnenia neviem posudit, kedze voda po odvapnení mi neprisla znecistena, a odvapnovace su silne ekologicke. Odvapnenie je automaticke a netrva 40 minut podla navodu, ale v skutocnosti do 20-25 minut.. vysoky pohar sa pod trysky zmesti s problemami. tesneie plastoveho veka na kavu mi nepride az take tesne. Pena na kave pri exprese skor slabsia. Nadržka na vodu mala, ked zabudnete dlhsie kavu pod tryskami, preplachne vam trysky rovno do kavy !

vyrobok cinskej vyroby pre jeho vysoku cenu a nizku kvalitu neodporučam a už by som ho rozhodne nekupil. Rozmyslam kolko asi musi stat ozaj kvalitny kavovar tejto znacky

• nízka cena
    • 5 možností objemu pripravenej kávy
    • 5 možností čo do sily kávy
    • trochu hlučný, ale dá sa to vydržať
    • nerezová podložka slabo odolná voči poškriabaniu
    • väčšia spotreba kávy, odkedy máme kávovar :)

• splnil naše očakávania
    • trochu dlhší čas na rozbeh

dorý kávovar vyrába na jeden dotyk
    veľmi dobré kapučíno

• vyborne espresso s idealnou cremou
    • jednoducha priprava caupccina
    • jednoduche cistenie
    • ranna priprava - 2x stacim gombik a som ako v kaviarni :)
    • lahko sa poskriabe podlozka pod salky - pekny nerez ale vidno na nom kazdy skrabanec
    • mletie kavy je pomerne hlucne - ale neviem ci existuje nieco elektricke co melie kvalitne a ticho..
    • filter na vodu (vodny kamen) je pomerne drahy (?) - cca 10€ a vydrzi 2 mesiace

Mam ho necely rok a som velmi spokojny.
    Robi vybornu kavu pri ktorej clovek usetri cas a namahu (oproti klasickym pakovym strojom) - kvalitou pripravenej kavy sa vyrovna pakovym strojom. Capuccino (napenovac mlieka) nema chybu aj ked to az tak casto nevyuzivam - preferujem espresso.
    Urcite odporucam!