Beko CEG 7302 B

Automatický kávovar Beko s tlakom čerpadla 19 barov...
Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variant5,72 €90 % • 3 966×recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma95 % • 4 173×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €63 % • 804×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 290×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 508×recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €93 % • 23 332×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €92 % • 502×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 900×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 47×recenziíĎalšie informácie

Automatický kávovar Beko s tlakom čerpadla 19 barov...

čierne
Displej
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

• , zakúpené v OKAY.sk

• V akcii DPH dobrá cena 290e. Slušný dizajn a veľkosť nádoby na vodu. Cena však zodpovedá kvalite a spracovaniu.

Trochu hlučnejší na môj vkus a sila - intenzita - kávy sa mi zdá na môj vkus slabá aj po nastavení na maximum.

• Vyšší tlak
    • Celkom tichý
    • Dá sa urobiť poctivá pena s napeňovacom
    • Jednoduchá obsluha
    • Trochu väčší rozmer kávovaru, ale ja mám dosť miesta, tak mi to neprekáža
    • Nádoba na vodu je zo zadu. Z hľadiska komfortu odstranenia nádobky je trochu ťažší prístup. Teda nádobu vyberám iba občas pri čistení. Vodu skôr iba dolievam. Napriek tomu nie je to veľká nevýhoda

Som spokojný, dobrá voľba. Pomer cena kvalita. Oproti predošlému kávovaru je tichší. Robí lepšiu kávu.

• , zakúpené v Alza.sk

Lacný a robí dobrú kávu.....

čierne
Displej
Odnímateľný zásobník vody
Ukazovateľ množstva vody

Nahrievanie šálok

Možnosť nahriatia šálky bez toho, aby sa do nej musela dávať horúca voda alebo sa ohrievala v mikrovlnke. Jednoduchý spôsob na udržanie správnej teploty pripraveného espressa.

Tlak čerpadla 19 bar

Počas prípravy kávy dosahuje tlak čerpadla až 19 barov, čím dochádza k vyššej extrakcii kávy. Výsledkom je tak plne intenzívna chuť a výrazná káva, ktorú si vychutnáte najmä v ristrette a nestratí sa ani pri príprave káv s mliekom.

Voľba intenzity kávy

Voľba intenzity kávy upraví, koľko zrnkovej kávy kávovar namelie. Pre štandardnú intenzitu pripraví tak kávu z 8 g kávových zŕn, pre intenzívnejšiu z 10 g.

13 úrovní mletia

Kávový mlynček má 13 polôh nastavenia stupňa mletia kávy od najhrubšej po najjemnejšiu. Nastavením stupňa hrubosti mletia tak môžete získať presne tú chuť kávy, akú preferujete.

Dotykový displej

Veľký dotykový displej prehľadne zobrazuje všetky typy kávy, ktoré je možné pripraviť. Stačí vložiť hrnček, dotknúť sa typu kávy, ktorý chcete pripraviť, a je to.

Nastavenie objemu kávy

Niekto uprednostňuje maličké ristretto, niekto zase väčšiu šálku kávy. V nastavení kávovaru je preto možné upraviť objem kávy, ktorý bude kávovar dávkovať tak, ako to vyhovuje práve vám.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Vyšší tlak
    • Celkom tichý
    • Dá sa urobiť poctivá pena s napeňovacom
    • Jednoduchá obsluha
    • Trochu väčší rozmer kávovaru, ale ja mám dosť miesta, tak mi to neprekáža

• , zakúpené v Alza.sk

Lacný a robí dobrú kávu.....