Sencor SES 8010CH

strieborné
Odnímateľný zásobník vody

Tento kávovar mame už viac ako 2roky a sme veľmi spokojni, spĺňa všetko čo má kávovar mat pre nás. Nepotrebujeme aby robil kapucina a latte, robí skvelú kávu Nezaberie veľa miesta, ľahká manipulácia a aj údržba a ta cena je super. Takže odporúčame

• Neopravena reklamácia

Tovar sa mi z reklamácie vrátil neopravený, špinavý a ešte si to napísali aj do protokolu že ho prebrali špinavý. (Podotýkam, že tovar bol na reklamáciu zaslaný vyčistený ako nový). Následne sme ho zasielali znova na reklamáciu, odkiaľ mi ho vrátili späť s tým, že reklamáciu zamietajú, nakoľko bol tovar špinavý a nesprávne sme ho používali. Takže sme ostali s nefunkčným tovarom (ktorý prišiel z reklamácie špinavý, aj keď sme im ho zasielali čistý) a bez peňazí.

• Super kavovar,rychly,pekny dizajn,chutna kavicka,jednoduche ovladanie.

strieborné
Odnímateľný zásobník vody

Espresso - automatické SENCOR SES 8010CH: espresso kávovar pripraví lahodnú kávu presne podľa vašich predstáv

Parametre produktu:

LED panel s dotykovými tlačidlami zaisťujúci ľahkú obsluhu štíhla a kompaktná veľkosť: šírka 180 mm tlak čerpadla 19 barov pre vynikajúcu kávu parná tryska pre lahodné latté a krémové cappuccino s mliečnou micro-penou prvá kvapka vašej obľúbenej kávy už za 42 s patentovaná sparovacia jednotka - pokročilá technológia v kompaktnej veľkosti sparovaciu jednotku je možné umývať v umývačke riadu spustenie programu Espresso a Lungo jedným dotykom funkcia horúcej vody na prípravu americana alebo čaju mlynček z nerezovej ocele pre precízne mletie 5 stupňov nastavenia mletia kávy uspokoja každého kapacita zásobníka na kávu 150 g pre vaše obľúbená kávové zrná 1,1 L odnímateľná nádržka na vodu vždy zaisťuje prísun čerstvej vody pre vašu lahodnú kávu vykurovací systém Thermoblock na zabezpečenie optimálnej teploty vody výškovo nastaviteľný dávkovač kávy systém predsparenie pre plnšie chuť kávy funkcia pamäte veľkosti šálky kávy iluminačné osvetlenie šálky signál pre doplnenie nádržky na vodu signál pre doplnenie kávových zŕn signál pre vyprázdnenie zásobníka indikátor požiadavky na odvápnenie program pre odvápnenie odnímateľný zásobník na zvyšky kávy

ECO režim automatická samočistiace funkcie

Technické parametre:

• príkon: 1470 W
  • napätie a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz
  • úroveň hluku: max. 70 dB
  • dĺžka napájacieho kábla: 95 cm
  • rozmery (š × h × v): 410 × 180 × 315 mm
  • hmotnosť: 8 kg

• Neopravena reklamácia

• Super kavovar,rychly,pekny dizajn,chutna kavicka,jednoduche ovladanie.

• Vyhodna cena
    • Pekny dizajn