Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

NIVONA NICR 859

0 %
Automatický kávovar CafeRomatica 859 je jednoduchý, ale aj pokročilý model, ktorý vám umožní pripraviť stimulujúce espresso, aromatický Caffe Crema a jemné Cappuccino....
979,00 €
Doprava zdarma, Skladom
Garantovaný nákup z ElektroCB.
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (5)

Skladom  1 variantZdarma100 % • 157 recenziíĎalšie informácie
Do obchodu
Skladom  1 variantZdarma100 % • 7 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa  1 variantZdarma93 % • 16 187 recenziíShop roka 2021 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode  1 variantZdarmaDarček93 % • 973 recenziíĎalšie informácie
Skladom  1 variantZdarmaDarčekNezbiera overené recenzieĎalšie informácie

Popis produktu

Automatický kávovar CafeRomatica 859 je jednoduchý, ale aj pokročilý model, ktorý vám umožní pripraviť stimulujúce espresso, aromatický Caffe Crema a jemné Cappuccino....

Parametre produktu

Výrobca
Použitie mletej kávy
áno
Objem
1.8 l
Zásobník na kávu
áno
Parný tlak
15 bar
Hmotnosť
11.5 kg
Šírka
12 cm
Hĺbka
48 cm
Výška
33 cm

Parametre produktu

Výrobca
Použitie mletej kávy
áno
Objem
1.8 l
Zásobník na kávu
áno
Parný tlak
15 bar
Hmotnosť
11.5 kg
Šírka
12 cm
Hĺbka
48 cm
Výška
33 cm

Popis produktu

Automatický kávovar CafeRomatica 859 je jednoduchý, ale aj pokročilý model, ktorý vám umožní pripraviť stimulujúce espresso, aromatický Caffe Crema a jemné Cappuccino. Predstavená kávovar bude ideálny pre domáce a malé kancelárie. Káva, ktorá sa v sebe ráno účinne a čo najdôležitejšie chutí, postaví každý na nohy. Prístroj má osvedčenie

Kávovar ukradne srdce svojich užívateľov svojím moderným, ale zároveň tlmeným vzhľadom. Predná časť z nerez ocele s chrómovými detailmi je nielen veľmi elegantný, ale tiež ľahko čistiteľná. Ďalšou výhodou je dvojfarebné osvetlenie šálok, ktoré sa zapína pri varení kávy.

Kávovar je vybavený farebným TFT displejom s funkciou Big Picture (ponuka zobrazená v dvoch veľkostiach). Všetky funkcie kávovaru sú vyberané pomocou gombíka a dvoma tlačidlami umiestnenými tesne pod displejom. Prístroj upozorňuje užívateľa nielen na parametre procesu prípravy kávy, ako je typ kávy, jeho sila a objem, ale tiež signalizuje potrebu vykonať čistenie, odstránenie vodného kameňa alebo výmenu filtra. o zhode CE požadovanej spoločností sanepidu.

Zariadenie má zásobník na vodu s objemom 1,8 litra. Môže byť ľahko odstránený, naplnený vodou a potom vložený do prístroja bez neporiadok a úniku.

Nádrž môže byť vybavená uhlíkovým filtrom CLARIS (súčasťou balenia), ktorého úlohou je ošetriť vodu. Čistejšie voda znamená lepšiu kvalitu varenie a menej časté odvápnenie kávovaru.

Ponúkaný stroj je vybavený extrémne tichým kužeľovým mlynom vyrobeným z kalenej ocele, ktorý umožňuje nastaviť hrúbku brúsiacich zŕn.

Vďaka nastaviteľnej výške náustky môžete ľahko pripraviť kávu vo vašej obľúbenej šálky s maximálnou výškou 14 cm.

Vyhrievaný miska podávaná kávy sa podáva kávu, ktorá sa neochladí tak rýchlo a môže poskytnúť hĺbku vašej chuti a vône.

Transportné valčeky a úložný priestor pre napájací kábel uľahčujú dopravu a ukladanie kávovaru.

Kávovar je vybavený inovatívnym systémom Aromatica s tlakovým čerpadlom 15 barov, vďaka ktorému môžete od zŕn získať hĺbku arómy a chuti. Prístroj umožňuje pripraviť súčasne 1 alebo 2 šálky kávy, pre ktoré môžete použiť kávu alebo mletú kávu.

Systém Aróma Balance vďaka zmene času a prietoku horúcej vody mletými kávovými zrnami umožňuje získať nápoja s rôznou chuťou. Môžete si vybrať jeden z troch aromatických profilov: dynamický, stabilný a intenzívne, takže si každý môže vychutnať kávu, ktorú majú radi.

Vďaka čitateľnému displeju umožňuje espreso užívateľ ľahko kontrolovať parametre varenia, ako je typ, sila, profil arómu a množstvo infúzie. Kávu možno pripraviť ako nastavením parametrov varenia a výberom jedného z vopred naprogramovaných receptov na kávu. Užívateľ má možnosť zmeniť štandardné nastavenia jednotlivých receptov, aby lepšie prispôsobil zariadení svojim vlastným preferenciám. Je tiež možné naprogramovať 10 vlastných receptov na kávu (My Coffee).

Kávovar tiež umožňuje zvoliť teplotu podávané kávy: normálne, vysoká a maximálna teplota. Zariadenie espresso je predvolene nastavené na prípravu kávy pri vysokej teplote.

OneTouch Spumatore Duo umožňuje pomocou jedného tlačidla súčasne pripraviť 1 alebo 2 šálky kávy mlieko, napr. Cappuccino alebo latte, sťahovať horúce mlieko alebo mliečne peny.

Funkcia Cappuccino znalca vám umožní experimentovať počas prípravy mliečnych káv. Najprv si pripravte kávu a potom pridajte napenené mlieko alebo naopak.

JEDNODUCHÉ ČISTENIE A ÚDRŽBA KÁVOVARU MÔŽE PRACOVAŤ LETA

Kávovar automaticky riadi úroveň náplne brúsky, nádrže na vodu a kondenzátu. Zariadenie bolo vybavené odnímateľnou varnou jednotkou, ktorá uľahčuje umývanie.

Programy hygienické starostlivosti umožňujú čistenie, odvápnenie a oplachovanie stroja. Displej informuje užívateľa o nutnosti spustenia.

ZADARMO - Chladnička NICO 100

Spolu s kávovarom ponúkame profesionálne chladničku Nivona, ktorá vám umožní uložiť 1 liter mlieka. Zariadenie má samostatný napájací zdroj, takže si môžete vychutnať chuť mliečnych káv aj tam, kde nie je prístup k tradičnej chladničke. model

CafeRomatica 859

Stav článku nový

Napájanie 230 V

Výkon 1465 W

Tlak 15 barov

Kužeľový mlyn z tvrdenej ocele

Kapacita nádrže na vodu 1,8 litra

Kapacita zásobníka na kávové zrno 250 g

Systém aromatické váhy

Áno, 3 profily

Výber sily kávy

Áno 5 krokov

Regulácia teploty kávy

Áno v 3 krokoch

Nastavenie objemu varené kávy

Áno 20 - 240 ml

Nastavenie stupňa mletia

Áno

Programovacie recepty na kávu

Áno

Funkcia mojej kávy

Áno 

Funkce OneTouch Spumatore

Áno

Funkce  Cappuccino

Áno

Teplá voda na čaj

Áno

Nastaviteľná výška výtoku na kávu

Áno (max. 14 cm)

Podsvietenie pohára

Áno (Dvojfarebné)

CLARIS filtr

Áno

ECO režim

Áno

Vyhrievané sklenená základňa

Áno

Zvuková izolácia

Áno

Zadné dopravné valčeky

Áno

Rozmery zariadenia(Š x Š x V) 240 x 480 x 330 mm

Hmotnosť prístroja 11 kg

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

0zákazníkov odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
0 %priemer z 0 hodnotení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.