Nivona NICR 767

Výška
34 cm

• , zakúpené v Cafepoint

• Lahká obsluha

Som spokojmńá, dúfam že mi bude dlho slúžiť.

čierne/strieborné
Hĺbka
46 cm
Výška
34 cm

Pre romantikov a milovníkov dobrej kávy a moderného dizajnu je tu pripravené Espresso Nivona NICR 767. Pripraví vám skvelé kávové nápoje napríklad pre vašu lásku v romantický večer ale aj pre vašich hostí. Ovládanie a príprava je ľahká a jednoduchá. Pomôže vám pri tom dobre čitateľný digitálny textový displej a jasné ovládacie tlačidlá. Tento prístroj okrem jednoduchého ovládania ponúka aj ECO režim a spínač šetrenia energie 0 wattov. Espresso Nivona NICR 767 vám pripraví Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• spoľahlivý
    • jednoducjá manipulácia
    • výborná káva
    • ...
    • odporúčam čistiť priestor za varnou jednotkou striekačkou a tampónom do uší :)
    • väčšia údržba ako pri kapsulových kávovaroch
    • nie je vhodné tam dávať sypanú kávu- sypaná býva omnoho jemnejšie zomletá, preto môže dôjsť k zaneseniu kávovaru.

Nedá mi nenapísať krátku recenziu o tomto produkte. I keď nie som majiteľkou tohto kávovaru, pracujem už 2 roky vo firme, ktorá má 5 ks týchto kávovar a ja im robím pravidelnú údržbu.
    Pre tých ktorý váhate či uprednostniť značku nivona alebo inú...tak mám dobrú radu: rozhodne NIVONA.
    Je spoľahlivá, robí kávu, kapučíno, či penu úplne fantasticky.
    Ďalšia skvelá vlastnosť je, že sa dá ľahko rozobrať a preto tam nevznikajú skryté plesne.

A na záver: 1 tento kávovar spraví u nás ročne 10 000 káv. Zvykne sa na ňom niečo pokaziť tak 1x za rok, ale zmluvný servis pracuje ukážkovo.
    Ja mám skutočne ku Nivonkám veľký rešpekt k ich spoľahlovosti a spracovaniu a už sa teším, kedy si budem môcť jednu takúto kúpiť aj sama.

• , zakúpené v Cafepoint

• Lahká obsluha

Som spokojmńá, dúfam že mi bude dlho slúžiť.