Recenzie DeLonghi ECAM 35.375 W

Overené recenzie DeLonghi ECAM 35.375 W

T.

Pridané: 29. decembra 2017

• Skvelý
  • Iba estetická - biela farba nie je snehobiela ako sme mali predtým, má trochu iný odtieň a pri bielej kuch. linke je to vidieť, ale s tým sa dá žiť - kovové a nerezové sa mi nepáčia a čierny sa mi nehodí...ale to je nepodstatné, kávovar je skvelý

Krásny elegantný dizajn, jednoduchá obsluha, pohodlná príprava kávy, široký výber nápojov, možnosť individuálneho nastavenia nápojov podľa seba a následného uloženia do pamäte, pohodlný prístup k zásobníkom kávy aj vody, jednoduché čistenie, tichý chod...nemám čo vytknúť, som veľmi spokojná. Je to náš druhý automat, prvý bol nižší modelový rad bez nádržky na mlieko s parnou tryskou a mliečne nápoje bolo treba pripravovať ručne takže sme ho darovali ďalej a kúpili si tento. Rozdiel je obrovský - síce aj v cene, ale našťastie aj v kvalite.

Overený zákazník Epicentrum.sk

Gabriela

Pridané: 23. septembra 2017

Zakúpený v Epicentrum.sk

Kávovar je aj vizuálne aj funkciami proste skvelý. Jednoduchý, prehľadný, plne samostatný. :)
Urobí krásnu penu na kávičke, skvelé kapučínko a ak Vám čokoľvek na nápojoch nevyhovuje, viete si to nastaviť podľa seba.
Nenašla som nič, čo by mu chýbalo, alebo čo by som zlepšila.

Overený zákazník BONUSKO

Pridané: 16. júla 2017